Robotika.lt

Ozobot – mažyčiai žaidimų robotai (Video)

Robotika.lt 21 sausio, 2014 Robotai pramogai
Ozobot robotai, tai tarsi jungtis tarp skaitmeninio ir fizinio žaidimų pasaulio.

Ozobot – tai mažas, beveik rutulio formos robotas, kuris tik nori su jumis pažaisti. Atrodantis kaip „Žvaigždžių Karų“ R2D2 androido galva, Ozobot robotas klaidžioja ant planšetinio kompiuterio ekrano ar netgi ant paprastos žaidimų lentos. Šis nedidelis įtaisas skirtas tiek skaitmeninėms tiek natūralaus pasaulio pramogoms.

Pagrindinė Ozobot savybė – linijų sekimas. Roboto apačioje įtaisyti penki jutikliai, leidžiantys jam neišklysti iš kelio. Ir visiškai nesvarbu ar šios linijos yra jūsų planšetinio kompiuterio ekrane, ar tiesiog žymeklio brūkšniai popieriaus lape. Ir tai dar ne viskas. Ozobot robotas taip pat skiria spalvas bei reaguoja į šviesos žybsnius. Įvairios spalvų ir šviesos žybsnių kombinacijos robotui suteikia specifines veiklos instrukcijas. Jis gali įsibėgėti iki „turbo“ greičio, imti suktis vietoje arba sulėtėti. Egzistuoja gausybė neapibrėžtų kombinacijų galimybių.

Ozobot

Ozobot robotai kol kas turi keturias kartu parduodamas žaidimų programas. Viena jų – skaitmeninė „šiaudo traukimo“ versija. Kito žaidimo tikslas nuvesti robotą keliu iki finišo, kol to nepadarė jūsų konkurentas. Žaisti darosi dar smagiau žinant, jog Ozobot gali nuklysti nuo planšetės ekrano ir užlėkti ant stalo. Viskas ko reikia – tai linijos ir vaizduotė.

Robotas buvo pristatytas šių metų CES parodoje ir greit prekyboje pasirodys pirmosios jo versijos. Nors dar egzistuoja kelios problemos susijusios su planšetinių kompiuterių ryškumo parametrais, tačiau kompanija į Ozobot ateitį žvelgia optimistiškai.Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *