Robotika.lt

Robotizuotas šaldytuvas THINQ!

Robotika.lt 23 balandžio, 2014 Namų robotai
Su kiekvienais metais televizoriai tampa vis protingesni. Per internetą jie transliuoja norimas laidas ir filmus, o jūs gulite ant sofos ir mėgaujatės maloniais vaizdais. Įdomu, o kokias naujoves mums siūlo kita buitinė technika?

Nors ir ne pirmoji, tačiau garsi kompanija LG sukūrė naują išmanųjį šaldytuvą THINQ. Projektas Smart Refrigerator – tai vienas iš kompanijos LG metodų sėkmės link.

Robotizuotas šaldytuvas THINQ

Žmonėms gyvenimą palengvina ne vien tik robotizuota įvairi buitinė technika kaip skalbimo mašinos, viryklės ar robotai-siurbliai, bet ir robotai-šaldytuvai. Šaldytuvą THINQ galima valdyti išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu, kuriuose veikia programa Smart Manager.

Robotizuotas šaldytuvas THINQ turi sensorinį ekraną, kuris siūlo savo šeimininkui receptus, atsižvelgdamas į tuos produktus, kurie tuo metu yra šaldytuve.

Robotizuotas šaldytuvas THINQ 2

Taip pat galima sužinoti ir kitą informaciją, kuri tikrai bus naudinga vartotojui, pavyzdžiui, orų prognozę arba paskutines naujienos vykstančias pasaulyje. Be to, šaldytuve yra trys režimai, kurie padės jums kontroliuoti roboto sunaudojamos energijos kiekį.

Deja, kol kas visus tokių daikčiukų mėgėjus teks nuliūdinti, kadangi kūrėjai dar nepaskelbė šio gudraus šaldytuvo kainos.Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *