Robotika.lt

Flytrex dronas transportuos alų ir sumuštinius (Video)

Robotika.lt 30 liepos, 2015 Dronai Robotai pramogai

Pristatymo paslaugų sfera siekia legalaus dronų panaudojimo ir absoliutaus optimizavimo, išnaudojant oro robotų potencialą siuntinių transportavime. Tačiau komercinių idėjų realizavimas, nepaisant dronų tobulėjimo spartos, yra lėtas. Galbūt todėl kompanija „Flytrex Sky“ nusprendė pasirinkti kitą kryptį – drono kūrėjai, priešingai nei dauguma kitų organizacijų, sukūrė robotą-kurjerį, transportuojanti tik mažus, netolimus siuntinius.

Modernus dronas turi integruotą GPS sistemą. Taip pat naudoja 3G ryšį, todėl yra lengvai valdomas pasitelkus išmanųjį įrenginį. Robotas turi dvi specialias programėles: vienų jų yra skirta gavėjui; programėlės dėka gaunama informacija apie artėjantį droną, kita aplikacija – pilotui, valdančiam siuntinio maršrutą.

Projektuojant droną-kurjerį suformuoti aštuoni „kabliukai-gniaužtukai“ (po keturis iš abiejų pusių), kurie yra skirti kokybiškam daiktų, tokių kaip alus, sulčių skardinės, sumuštiniai, marškinėliai ir t.t., transportavimui. Sumanaus oro roboto skrydžio trukmė, su papildoma baterija, yra 35 minutės. Įmanoma prijungti kamerą.

Flytrex droną galima įsigyti už maždaug 680 eurų.


Parengta pagal popsci.com


Žymos: ,

Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *