Robotika.lt

Parrot SLAM dunk – paketas, skirtas bepiločių gamintojams (Video)

Robotika.lt 6 balandžio, 2017 Dronai Naujausi

Prancūzų kompanija Parrot pranešė apie naują sukurtą Parrot S.L.A.M. dunk – specialų priemonių rinkinį konstruktoriams, kuris padės bepiločiams skraidantiems aparatams ir kitiems robotams išvengti kliūčių uždarose patalpose.

Į komplektą įeina procesorius Nvidia Tegra K1 su Ubuntu 14.04 operacine sistema, dvi kameros „žuvies akis“, barometras ir magnitometras. Taip pat yra USB ir HDMI jungtys. Šių technologijų dėka dronai galės autonomiškai apskristi objektus iki 30 m atstumu. Įrangos dėka tiksliai atvaizduojamos vidinių patalpų erdvės. Tokiu būdu, dronas demonstruoja pažangias autonominio judėjimo galimybes.

Kadangi kompanija Parrot pati gamina bepiločius, būtų logiška, jei visas šias priemones ji taikytų savo produktams, tačiau kompanija turi kitą tikslą – padėti kitų platformų kūrėjams sėkmingai suprojektuoti puikius prietaisus.

Pasak žiniasklaidos, Parrot neketina iš viso šito padaryti didžiulio verslo. Tačiau komplektas gali atnešti daug naudos profesionalių bepiločių ir įvairių robotikos produktų kūrėjams.

 Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *