Robotika.lt

WATT – pirmasis komercinis laidinis dronas (Video)

Robotika.lt 12 birželio, 2015 Dronai

Kompanija Drone Aviation Corp. (DAC) oficialiai pristatė pirmąjį komercinės klasės laidinio drono modelį.

Prietaiso paskirtis – užtikrinti saugų ir patikimą vaizdo fiksavimą iš oro, ilgą laiko tarpą. Tai garantuoja nenutrūkstamas elektros energijos tiekimas laidu.

WATT yra visiškai paruošta sistema, kurią galima naudoti vos išpakavus. Dronas WATT gali pleventi stacionarioje padėtyje tiesiai virš jo stoties iki 300 metrų aukštyje. Kai drono padėtis stabilizuojasi, vizualizatorius  užtikrina 360° tiesioginę HD vaizdo transliaciją, perduodamą per laidą, prijungtą prie stoties ir siunčia nufilmuotą medžiagą į mobilių prietaisų tinklą, pavyzdžiui, planšetes arba portatyvinius kompiuterius.

Pagrindinės WATT charakteristikos:

• Unikalios maitinimo sistemos dėka droną galima įkrauti vartotojo prietaisu, pavyzdžiui, sunkvežimio arba kitų transporto priemonių pagalba, kurių galingumas siekia 120W / 220W. Taip pat robotas gali įsikrauti savarankiškai naudodamas asmeninę antžeminę energijos įrangą. Įsikrovęs tokiu būdu, WATT gali dirbti 8 valandas.
• Dronas gali gabenti iki 10 kg naudingo krovinio, pavyzdžiui, išplėstinius stabilizuotus optinius paketus, kurie sugeba transliuoti videomedžiagą naktį ir dieną, ir visoms oro sąlygoms tinkamus daviklius.
• WATT taip pat pasižymi svarbiomis saugumo priemonėmis, tokiomis kaip bortinis rezervinis baterijų maitinimas, automatiniai telemetrinės informacijos pranešimai ir automatinis saugaus ir supaprastinto darbo funkcionalumo atkūrimas.
• Drono valdymas laido jungtimi leidžia išvengti pavojų, susijusių su susidūrimais, radijo trikdžiais arba siųstuvų gedimais.

https://www.youtube.com/watch?v=xat9lKTheng


Parengta pagal robotics.com.ua

 Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *