Robotika.lt

Veidrodis vonioje padės sužinoti paskutines naujienas ir virtualiai pasimatuoti rūbus?!

Robotika.lt 11 birželio, 2014 Namų robotai
Vonios kambarys visada buvo intymi vieta, kurioje žmogus galėjo pasislėpti nuo viso pasaulio. Tačiau kompanija New York Times Co nusprendė kitaip. Joje dirbantys darbuotojai suprojektavo veidrodį, kuris sugeba perduoti pačias naujausias žinias. Tad nuo šiol, valydamiesi dantis ar šukuodamiesi galėsite pirmi sužinoti kas vyksta pasaulyje. Negana to, robotizuotas veidrodis gali jums užsakyti pasibaigusių vitaminų pakuotę arba suteikti papildomą informaciją apie juos. Norint visa tai įgyvendinti, tereikia veidrodyje nuskanuoti RFID mikroschemos pakuotę. Naujasis robotizuotas veidrodis gali pasidalinti žiniomis ne tik su jūsų šeimos nariais, bet ir jūsų darbuotojais.

Į veidrodį integruotas judesio daviklis Microsoft’s Kinect, kurio dėka protingasis veidrodis nuskaito priešais jį stovinčio žmogaus fizinius duomenis.

Yra sukurtos dvi šio prietaiso versijos. Pirmasis variantas suteikia informaciją apie vaistus, akcijas, o antrojo dėka, pirkdami internetu drabužius, galite juos virtualiai pasimatuoti ir išsirinkti tinkamiausius.

Kūrėjai ateityje planuoja į šį veidrodį įdiegti ir veido atpažinimo technologiją, kuri leistų aktyvuoti individualių vartojimo priemonių parametrus: apšvietimo lygį, purškiamus kvapus pagal šeimininko pageidavimą ir t.t.

Tačiau robotizuoto veidrodžio kūrėjai nepraneša, kada bus galima pasikabinti tokį aksesuarą savo vonios kambaryje.Facebook komentarai


Komentarai (1)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *