Robotika.lt

TOP 5 namų robotai , kuriuos jau galite įsigyti (Video)

Robotika.lt 10 vasario, 2017 Namų robotai Robotai pramogai

Jeigu prieš kelis metus robotai namams buvo sunkiai įperkami, dabar jie darosi vis pigesni, o kartu – išmanesni ir turintys vis daugiau funkcijų. Siūlome susipažinti su 5 populiariausiais.

„Tapia“

Tapia

Kalbantis robotas kompanionas „Tapia“ turi daug funkcijų. Juo galima nusistatyti priminimus, žadintuvą, sužinoti temperatūrą, analizuoti jūsų darbotvarkę ir tai, ar užtektinai miegate, jis taip pat gali „bendrauti“ su kitais išmaniaisiais įrenginiais ir, pavyzdžiui, ryte paruošti kavos bei priminti paskambinti mamai, jeigu seniai to nedarėte.

„Chip“

Chip

„Chip“ – interaktyvus robotinis šuniukas namams. Robotas yra labai žaismingas ir ypač tinka vaikams. „Chip“ gali ne tik klausyti komandų, bet ir mokytis naujų.

„Ninebot Segway“

Ninebot

„Segway“ elektroninis dviratis yra puikus pirkinys skubančiam miesto žmogui. Išmanioji transporto priemonė gali turėti ir nuo šeimininko priklausančią „asmenybę“, jis specialiai jutikliais itin tiksliai fiksuoja aplinką, todėl gali judėti ir savarankiškai.

„Aido“

Aido

Namų robotas „Aido“ – nebrangus namų robotas, turintis itin daug skirtingų fukncijų. Robotas aktyvuojamas balsu, jame įmontuota daug jutiklių, kurie padės namų šeimininkams namuose.

„Zenbo“

Zenbo

Dar vienas balsu aktyvuojamas robotas „Zenbo“ – bus ir asistentas, ir patarėjas. Nedidelis ir lengvai namuose judantis kalbantis robotas taip pat padės kiekviename žingsnyje.


Žymos: , , , ,

Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *