Robotika.lt

URB-E – pats mažiausias ir patogiausias elektrinis motoroleris (Video)

Robotika.lt 13 rugsėjo, 2014 Robotai pramogai

Amerikiečių mokslininkai sukonstravo naują patogų elektrinį motorolerį. Juo gali važiuoti vienas žmogus. Šis motoroleris lengvai susilanksto ir išsilanksto. Sulankstyto robotizuoto motorolerio URB-E dydis ne daugiau 40x40x91 cm. Tokių išmatavimų dėka jis ir laikomas pačiu kompaktiškiausiu elektriniu motoroleriu pasaulyje.

URB-E motoroleris turi tris ratus, o sulankstytas atrodo kaip aliuminio trikampis.

Du maždaug 15,5 cm dydžio ratai pritaisyti galinėje motorolerio dalyje, kurie važiavimo metu suteikia jam stabilumą. Priekinėje motorolerio dalyje yra vienas 20,5cm ratas, joje taip pat integruotas 250 W galingumo elektrinis variklis ir diskinis stabdis. Robotizuotas motoroleris gali važiuoti 24 km/h greičiu.

Į motorolerį integruotas ličio-jonų akumuliatorius 36 V. Baterijos įtaisytos į rėmą. Pasak kūrėjų, motoroleris gali nuvažiuoti 32 km, o pasikrovimui pakanka vos 3 valandų. URB-E sveria 13 kg.

URB-E – pats mažiausias ir patogiausias elektrinis motoroleris 2

URB-E turi laikiklius, skirtus išmaniesiems telefonams ir lizdus, kuriuose juos būtų galima pakrauti. Kūrėjai planuoja išleisti mobilią programą, skirtą sistemoms Android ir iOS. Programos dėka bus galima sekti motorolerio energijos išteklius, greitį ir t.t.

Priekinėje ir užpakalinėje robotizuoto motorolerio dalyje įtaisyti šviesos diodai, USB-portas. Taip pat mokslininkai žada ateityje pagaminti papildomus aksesuarus: sulankstomą rėmą bagažinei, Bluetooth garsiakalbius ir kitus priedus, kurie palengvintų šeimininkui gyvenimą.Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *