Robotika.lt

Ukrainiečiai sukūrė robotizuotą manekeną (Video)

Robotika.lt 4 kovo, 2015 Robotai ir menas

Kijevo kompanija Mechanismus sukūrė robotą-manekeną. Roboto paskirtis – reklamuoti rūbus vitrinose ir savo judesiais patraukti dėmesį.

Kūrėjai išstudijavo visus egzistuojančius manekenų tipus, bei jiems naudojamas įvairias medžiagas ir pasirinko stiklo plastiką, kadangi jis yra atspariausias smūgiams. Robotizuoto manekeno kūrėjai įsitikinę, kad esamas produktas įgis didžiulį populiarumą tada, jei jį bus paprasta naudoti.

Vienas iš kompanijos tikslų – išpopuliarinti robotą Europos rinkoje. Žinoma, robotas būtų naudojamas parduotuvėse ir galėtų reklamuoti jų produkciją. Robotas buvo gaminamas taip, kad kiekvieną detalę būtų galima lengvai nuimti ir pakeisti.

Kompanijos darbuotojai labai didžiuojasi savo kūriniu. Kūrėjai nuolatos tobulina savo robotą, suteikdami jam vis naujesnius judesius.

Kompanija Mechanismus taip pat pasirūpino ir programine įranga, skirta klientams. Klientas galės internete peržiūrėti visus naujus roboto scenarijus, atsisiųsti judesių paketus ir šiuos failus įrašyti į robotizuoto manekeno SD kortelės atmintį.

Kompanija vis tobulina manekeno galimybes. Ateityje robotas galės reaguoti į priėjusį prie jo ar praėjusį pro šalį žmogų. Sugebės atskirti vaikus nuo suaugusiųjų ir galės naudoti įvairias bendravimo programas. Be to, robotas galės sinchroniškai judėti, girdėti ir balsu pasveikinti lankytojus.


Parengta pagal robotics.com.uaFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *