Robotika.lt

Sphero 2B

Robotika.lt 18 kovo, 2014 Robotai pramogai
Robotai jau senai yra ištikimi žmogaus pakeleiviai, padedantys jam kasdieniame gyvenime. Tačiau kūrėjai kuria ne vien tik robotus, kurie mums padėtų, bet ir kurie mus linksmintų. Gaminant robotizuotus žaislus naudojama daugybė dirbtinių mechanizmų, kurie apdorojami individualiu, nors ir gana ribotu intelektu.

Prieš trejus metus kompanija Orbotix sukūrė robotizuotą, į kamuolį panašų prietaisą, kurį galima buvo valdyti išmaniuoju telefonu. Žaisliukas labai greitai užvaldė daugelio žmonių širdis. Ir štai praėjus keleriems metams, pasirodė naujos kartos prietaisas pavadinimu Sphero 2B.

sphero 2B 1

Sphero 2B dabar yra funkcionalesnis, pasikeitė jo dizainas, o kaina sumažėjo nuo 130 iki 99 dolerių. Be to, robotizuotas kamuoliukas vandenyje juda du kratus greičiau nei jo pirmtakas.

Robotizuotas žaislas Sphero 2B dabar panašus į nedidelį cilindrą, prie kurio abiejų šonų pritvirtintos dvi padangos, kurių dėka robotas ir juda. Prietaiso korpusas pagamintas iš labai tvirtos medžiagos – polikarbonato, todėl su juo galima žaisti ne tik namuose, bet ir lauke, pavyzdžiui, ant asfalto ar kitų kietų paviršių. Taip pat patobulinta ir mobili programa, kurioje atsirado gerokai daugiau funkcijų.

Šį linksmuolį galima bus įsigyti rudenį, o ir kainą kūrėjai žada dar šiek tiek sumažinti.Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *