Robotika.lt

Sensorinis Microsoft stalas (Video)

Robotika.lt 14 gegužės, 2014 Namų robotai
Šiuo metu perspektyviausias ir naujausias kompanijos Microsoft kūrinys – sensorinis stalas Surface. Dabar bet kuris pageidaujantysis gali užsisakyti Microsoft Surface stalą per eBay aukcioną.

Firminė technologija PixelSense leidžia atpažinti objektus, kurie guli ant paviršiaus, o vienu metu su stalu „bendrauti“ gali net keli vartotojai iš karto.

Sensorinis Microsoft stalas 1

Stalo plotis – 103 mm. Prietaisas gana lengvas, todėl jį galima pastatyti horizontaliai ir naudoti kaip stalą arba pritvirtinti prie sienos kaip televizoriaus ekraną. Ekranas yra 40 colių, taškų raiška – 1920 × 1080, formatas – Full HD. Panelės matomumo kampas siekia 178 laipsnius, matricos reakcijos laikas – 8 ms.

Media stalas veikia dviejų branduolių procesoriaus AMD Athlon X2 245, kurio dažnis 2,9 GHz, dėka. Taip pat į prietaisą įeina: operatyvioji atmintis – 4 GB, kietasis diskas – 320 GB, grafinis procesorius Radeon HD 6750M, keturi portai USB 2.0 ir jungtis HDMI. Į sensorinį stalą instaliuota operacinė sistema Windows 7.

Daugelis naujų ir jau gerai žinomų klientų, tokių kaip Dassault Aviation, korporacija Fujifilm ir Karališkasis Kanados bankas jau įsigijo Samsung SUR40 ir skatina kitas kompanijas bei visus besidominčius naujomis technologijomis pasekti jų pavyzdžiu.

Sensorinio stalo kaina nemaža – 10 000 dolerių. Tačiau klientas kartu su preke gauna: Microsoft Surface Developer Unit, taip pat programinės įrangos licenziją, kuri susideda iš Surface SDK 1.0 SP1, Windows Vista Business SP1, Surface Platform runtime 1.0 SP1 ir dar 5 programinės įrangos Surface SDK 1.0 SP1 Workstation Edition licenzijas.Facebook komentarai


Komentarai (1)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *