Robotika.lt

Land Crowler – robotas iš košmarų (Video)

Robotika.lt 10 balandžio, 2014 Robotai pramogai
Robotą Land Crowler xTreme drąsiai galima panaudoti kuriant siaubo filmus. Ši pabaisa, turinti dvylika kojų, kelia aplinkiniams gana nemalonias asociacijas. Be to, jis dar skleidžia ir keistus garsus. Tačiau, kad ir koks būtų baisus, robotas Land Crowler xTreme yra gana įdomus prietaisas. Šio projekto autoriai – kompanijos Vagabond Works inžinieriai.

land-crawler

Robotas Land Crawler xTreme juda savo didžiulėmis kojomis ir skleidžia specifinius garsus. Keista, tačiau pagal savo gabaritus, robotas eina labai sklandžiai. Roboto Land Crowler vienintelė ir pagrindinė paskirtis – krovinių transportavimas. Jis gali pernešti objektus iš vienos vietos į kitą net iki 80 kg svorio.

Vienas iš roboto kūrėjų pasakoja, kad prietaisas buvo sukurtas jo sūnui, kuris pageidavo keliauti, pavyzdžiui, į mokyklą štai tokiu neįprastu būdu – stovint ant roboto. Robotas Land Crawler xTreme gali nešti ant savęs ne tik vaiką, bet ir suaugusį.

Jei robototechnikos kūrėjai ir toliau kurs panašius robotus, greitai žmonės pamirš kaip vaikščioti ir judėti. Bet ko tik tėvai nepadaro dėl vaikų…Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *