Robotika.lt

Kompanija Willow Garage

Robotika.lt 14 birželio, 2014 Namų robotai Pramoniniai robotai
Kompanija Willow Garage yra viena iš garsiausių robototechnikos laboratorijų visame pasaulyje. Joje kuriama techninė ir programinė įranga skirta personaliniams kompiuteriams. Taip pat, kompanija garsi dar ir tuo, kad yra sukūrusi programinį paketą su atviru išeities kodu skirtą robotų operacinėms sistemoms (ROS – Robot Operating System). Šias sistemas naudoja tokie robotai kaip: ABB, Adept, Motoman, Baxter, Husky A200, PR1, PR2, STAIR I, STAIR II, SummitXL, Nao, UBR1 ir kiti.

Willow Garage sukūrė du savo personalinius robotus PR1 ir PR2.

Kompanija Willow Garage bendradarbiauja su tyrinėjimų institutais ir kompanijomis iš viso pasaulio.

Vienas iš Google kūrėjų, Scott‘as Hassan‘as, kompaniją Willow Garage įkūrė 2006 metais. Šiuo metu šios kompanijos prezidentas ir generalinis direktorius yra Steve‘as Cousins‘as. Brian‘as Gerke‘as – direktorius atsakingas už programinės įrangos su atviru išeities kodu kūrimą ir vystymą. Kompanijos Willow Garage ofisas yra Menlo Park mieste, Kalifornijos valstijoje.

Kompanija Willow Garage robotai

Be robotų operacinių sistemų skyriaus, Willow Garage turi dar 7 filialus:

1. hiDOF Inc. – kompanija, konsultuojanti programinės įrangos klausimais.
2. Industrial Perception Inc., užsiima pramoninių robotų jautrinimu.
3. OpenCV – kuria kompiuterines bibliotekas ir užsiima mokymu bei jų vystymu. Bibliotekos taip pat turi programinę įrangą su atviru kodu.
4. Open Perception Foundation užsiima programinės įrangos su atviru kodu plėtra ir pritaiko ją 2D\3D informacijos perdirbimui.
5. Open Source Robotics Foundation – nepriklausoma, pelno nesiekianti organizacija, remia ir palaiko kūrėjus. Išleidžia ir pritaiko programinę įrangą su atviru kodu robototechnikos gaminiams.
6. Redwood Robotics bendroji įmonė kartu su Meka Robotics, Willow Garage ir SRI (Stanford Research Institute). Ši kompanija, įkurta 2012 metais, gamina robotams rankas. Šiuo momentu šios srities lyderis yra kompanija Rethink Robotics.
7. Suitable Technologies kuria inovacinius projektus, kurie taikomi nuotolinio valdymo srityje.Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *