Robotika.lt

Galingasis robotas-siurblys Samsung POWERbot Turbo (Video)

Robotika.lt 14 vasario, 2017 Namų robotai

Kompanija Samsung praėjusių metų pabaigoje pristatė naują robotą-siurblį Samsung Turbo VR9350.

Pirma į akis krentanti roboto detalė, tai gan didelė jo kaina, siekianti 1200 dolerių. Tai nemaža suma, lyginant Samsung gaminį su kitais robotiniais siurbliais, tokiais kaip Neato Botvac Connected, IRobot Roomba 960 ar naujuoju Xiaomi Mi. Tačiau pasak kompanijos, modelis Turbo pasižymi keliomis ypatingomis funkcijomis, dėl kurių verta investuoti kiek daugiau lėšų.

Visų pirma, tai aukščiausios klasės navigacinė sistema Visionary Mapping Plus System, kuri susideda iš 10 daviklių ir kamerų rinkinio, kurio dėka sukuriamas jūsų namo žemėlapis su visomis smulkmenomis. Tada galima lengvai pasirinkti atskiras patalpas, kurias robotas turės išvalyti. Pavyzdžiui, žemėlapyje reikia pažymėti svetainę ir robotizuotas siurblys valys tik ją.

Panašiai, kaip ir Neato Botvac Connected, robotas-siurblys Samsung Turbo VR9350 pasižymi balso valdymo funkcija, kuri veikia Amazon Alexa sistema. Taip pat nemažiau svarbi funkcija pavadinimu „Valymo Taškas“, kurios dėka ir distancinio valdymo pulto pagalba robotas valys tik tas vietas, kurias nurodysite, pavyzdžiui, durų kilimėlius.

Kitos svarbios charakteristikos: didžiulis siurbimo galingumas – 40 vatų, šiukšlių surinkimo talpa – 0,7 litro, valymo greitis – 32 cm/s, o, taip pat 33 cm šepetys, kuris turi minkštus ir šiurkščius šerelius. Roboto plotis – 35 cm, aukštis – 11 cm, svoris – 3,6 kg. Naujasis POWERbot sugeba saugiai išvengti kliūčių, niekada nenukris nuo laiptų ir keliaus iš vieno kambario į kitą, valydamas įvairius grindų paviršius.


Žymos: ,

Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *