Robotika.lt

Ball Picker – robotas, kuris renka kamuoliukus golfo lauke (Video)

Robotika.lt 4 balandžio, 2016 Pramoniniai robotai

Nuolatinis judėjimas golfo lauke ir išmėtytų golfo kamuoliukų rinkimas yra gana sudėtinga užduotis darbuotojams, ypač savaitgaliais, kai golfo klubas būna perpildytas azartiškais žaidėjais. Tačiau viena kompanija rado būdą kaip išspręsti šią problemą. Ji sukūrė robotą, kuris greitai ir efektyviai judėdamas surinkinėja kamuoliukus ir grąžina juos į specialų kanalą, iš kur kamuoliukai vėl išrieda tiesiai į golfo aikštelę.

Robotas „Ball Picker“ sugeba aptikti vietas aikštelėje, kur yra daug išmėtytų kamuoliukų, be to, jis dirba labai tyliai, kadangi naudoja polietileno diskus. Vieno ciklo metu šis automatizuotas prietaisas gali surinkti apie 300 kamuoliukų.

Po to, kai robotas „pajunta“, kad yra pilnas, jis važiuoja į specialią bazę, kur palieka surinktus golfo kamuoliukus ir iš naujo pasikrauna. Kamuoliukai patenka į valymo sistemą ir paleidžiami į aikštę atgal per specialų kanalą. Sistema pritaikyta aikštėms, kurių išmatavimai yra nuo penkių iki aštuonių akrų (nuo 2 iki 2,8 ha) ir gali surinkti daugiau nei 10000 kamuoliukų per dieną.

Robotas „Ball Picker“ yra galingo automatizuoto techninio aptarnavimo arsenalo dalis, kurį siūlo mašinos kūrėjai – kompanija „TrueBots“. Į šį arsenalą įeina ir robotas-žoliapjovė „BigMow“, kuris pjauna žolę ir mulčiuoja ją tiesiai lauko aikštelėje.

Video medžiagoje galite susipažinti su robotizuoto golfo kamuoliukų rinkėjo „Ball Picker“ darbu:

 Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *