Robotika.lt

3D Robotics atnaujino kvadrokopterį AirDog (Video)

Robotika.lt 27 gegužės, 2016 Dronai

AirDog – tai ne vien tik laisvalaikio žaisliukas, tai dronas su kamera GoPro, kuris specialiai sukurtas pavojingiems skrydžiams.

Kuo skiriasi AirDog nuo kitų kvadrokopterių? Pirmiausia, savo miniatiūrinėmis detalėmis. Taip pat ir savo sudedamuoju dizainu. Violetinės spalvos mentės susilanksto į vientisą korpusą, kurio dėka AirDog tampa neįtikėtinai tvirtas ir portatyvus.

Iš pirmo žvilgsnio plokščia AirDog konstrukcija yra patogi ir lengva, tačiau jo kardaninis velenas yra gerokai mažesnis nei daugumos kitų kvadrokopterių. Kaip taisyklė, drono kamera įprastai kabo apačioje, suteikdama aparatui galimybę pasisukti į dešinę ir į kairę. AirDog kamera pritaisyta priekyje, todėl ji negali sukinėtis į kitas puses. Tarp techninių charakteristikų vertėtų paminėti – nepertraukiamo skrydžio laiką – nuo 10 iki 20 minučių,  maksimalus skrydžio greitis – iki 64 km/h.  Maksimalus aukštis – 3000 metrų virš jūros lygio.

AirDog labai lengva naudoti. Kai jo sparnai išsiskleidžia, jis automatiškai įsijungia. Skrydžio metu naudojasi GPS pozicionavimo sistema. Paspaudus tik vieną mygtuką, aparatas iš karto pasiruošęs skristi ir sekti paskui vartotoją.

AirDog turi įvairius skirtingus sekimo režimus (tiesi linija arba chaotiškas skrydis). Jūs netgi galite jo paprašyti tiesiog suktis jums virš galvos.

Teigiama, kad kvadrokopterį AirDog su kamera GoPro HERO 3 bus galima įsigyti už 1500 dolerių.


Parengta pagal robotics.ua


Žymos: ,

Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *