Robotika.lt

3D būdu sukurta variklio dalis išlaikė „garso greičio“ skrydžio testą

Robotika.lt 26 vasario, 2016 Pramoniniai robotai Robotai mokslui

Amerikos erdvėlaivių bendrovė „Orbital ATK“ atliko bandymus pasitelkusi inovatyvią, 3D būdu atspausdintą, hipersoninę degimo kamerą, įrodydama, kad novatoriškas kūrinys gali būti sėkmingai panaudotas ypatingos spartos viršgarsiniuose lėktuvuose.

3D būdu atspausdinta lėktuvo variklio dalis tapo akivaizdžiu naujųjų technologijų ir robotų technikos pažangos įrodymu. „Orbital ATK“ atliktas testas patvirtino, kad 3D metodu sukurti, ir į kitus įrenginius integruoti, elementai yra sėkmingai bei efektyviai adaptuojami. Stulbinantis bandymas atliktas NASA Langley mokslinių tyrimų centre. Eksperimento metu, 3D detalėmis patobulintas variklis atlaikė aukštą temperatūrą hipersoninėmis sąlygomis vėjo tunelyje net dvidešimt dienų.

„Ši nauja degimo kamera yra puikus šiuolaikiško komponento pavyzdys, kurio kūrimas prieš kelerius metus buvo tiesiog neįmanomas. Tačiau šis itin sėkmingas testas paskatins mūsų inžinierius ir toliau ieškoti naujų dizaino ir inovatyvių funkcijų realizavimo galimybių, padedančių sumažinti gamybos išlaidas ir gamybos laiką,“ – spaudai teigė kompanijos „Orbital ATK“ raketų produktų skyriaus Defense Systems Group viceprezidentas ir generalinis direktorius Pat Nolan.


Parengta pagal iflscience.comFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *