Robotika.lt

PowerEgg – unikalus kiaušinio formos bepilotis (Video)

Robotika.lt 27 gegužės, 2016 Dronai

Įprastai, jei norite droną pervežti į kitą vietą,  arba pasiimti kartu su savimi į kelionę,  jums reikia jį išardyti, o paskui ilgai surinkinėti. Tačiau Pekino kompanija PowerVision Robot sukūrė PowerEgg – tai unikalus dronas, akimirksniu susilankstantis į „kiaušinį“, todėl jį patogu ir lengva transportuoti.

Po 18 mėnesių trukusių darbų, PowerEgg yra pirmasis kompanijos PowerVision komercinis bepilotis. Pasak kūrėjų, kiaušinio formos dizainas, ne tik užtikrina portatyvumą, bet ir suteikia dronui daugiau stabilumo.

Išjungus PowerEgg visos jo dalys susilanksto irr dronas tampa panašus į kiaušinį.  Drono apačioje integruota 360 laipsnių panoraminė 4K HD kamera. Pasak kompanijos PowerVision, drono PowerEgg rotoriai yra didesni nei įprastų komercinių dronų.

PowerVision kol kas nepaskelbė pilnos PowerEgg informacijos, tačiau kompanija teigia, kad dronas bus lengvas ir pakankamai mažas, kad jį galima būtų nešiotis kuprinėje.

Kameros sistemos dėka skrydžio metu dronas ne tik fotografuoja ir filmuoja vaizdus realiu laiku, bet ir dirba su optiniais davikliais, skirtais vidinei navigacijai.

Kompanija PowerEgg taip pat sukūrė ir distancinį valdymo pultą, kurį labai paprasta valdyti. Teigiama, kad droną sugebės valdyti net vaikas.

„PowerVision norėjo sukurti patrauklų, tačiau funkcionalų PowerEgg dizainą“, – sako generalinis kompanijos direktorius Volis Čenas. „Mes manome, kad ovali forma yra ne tik stilinga, bet taip pat pasižymi struktūriniais ir funkcionaliais privalumais. Ši konstrukcija – tai kai kas daugiau, nei skraidantis robotas. Tai tikras meno kūrinys.“

Anot žiniasklaidos, PowerEgg bus galima įsigyti antroje šių metų pusėje. Kaina kol kas nežinoma. Video medžiagoje galite susipažinti su kopterio PowerEgg privalumais.


Parengta pagal robotics.ua


Žymos:

Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *