Robotika.lt

10 žmonių santuokų su robotais

Robotika.lt 6 gruodžio, 2013 Robotai humanoidai
Pripažinkite, skamba šiurpokai. Tačiau apie panašias situacijas yra sukurta nemažai filmų ir prirašyta daugybė knygų. O gal tai jau vyksta ir realybėje? Pradžiai vertėtų apžvelgti populiariausias robotų ir žmonių santuokas kino ekranuose. Ir viltis, kad tikrovėje tokių dalykų nėra ir nebus.

10. Robotas Calliope

Vienas iš serialo „Days of Our Lives” herojų, Eugenijus, susituokia su gražia moterimi vardu Calliope. Netrukus Eugenijus sukuria laiko mašiną ir nukeliauja į ateitį. Kai jis sugrįžta, vietoj tikros žmonos randa jos kopiją – robotą Calliope, kurį jis sukūrė būdamas ateityje. Tačiau Eugenijus ir toliau gyvena su robotu, tarsi su tikra žmona.

Robotas Calliope

9. Robotas Braling

Rėjaus Bredburio (Ray Bradbur) pasakojime „Marionetės” žmogus vardu Braling’as sukuria savo antrininką-robotą, kad jis atliktų šeimyninius įsipareigojimus. O tikrasis Braling’as linksminasi su kitomis moterimis. Tuo tarpu jo žmona įsimyli savo vyro antrininką. Situacija ne iš maloniųjų…

8. Robotas Rhoda

1964-1965 metais Amerikoje buvo labai populiarus šou „My Living Doll”. Viena iš pagrindinių šio šou herojų buvo moteriškos lyties robotas Rhoda. Psichologai ją mokė gyventi šeimoje, skaniai gaminti, tvarkyti namus ir tiesiog būti idealia žmona.

Robotas Rhoda

7. Robotas Andrew

Turbūt daugelis iš jūsų matė ar bent girdėjo apie filmą su Robin’u Williams’u „Bicentennial Man”, kuriame jis vaidina robotą Andrew. Jis papuola į stebuklingą slėnį, kur įgauna žmogaus išvaizdą, ir tikisi vesti savo buvusios šeimininkės anūkę. Tačiau kyla klausimas, kaip reaguos visuomenė į roboto ir žmogaus meilę?

Robotas Andrew

6. Robotas Vanessa

Pirmojo filmo „Austin Powers: International Man of Mystery” pabaigoje pagrindinis herojus Ostinas Pauersas veda gražuolę Vanesą. Ir tik antroje dalyje „Austin Powers: The Spy Who Shagged Me” atskleidžia savo paslaptį, kad jo žmona yra robotas. Kaip bebūtų gaila, super agentas atstumia nuostabiąją Vanesą. Pasirodo, kad žmonių ir robotų santuokos taip pat gali būti trumpalaikės.

Robotas Vanessa

5. Robotas Helen O’Loy

1938 metais rašytojo Lester del Rey sukurta istorija – pirmoji pavaizdavo žmogaus ir roboto santuoką. Robotui suteikiama galimybė jausti ir įsimylėti žmogų. Kai atsiranda abipusis ryšys, pagrindiniai knygos personažai susituokia.

Robotas Helen O’Loy

4. Stepfordo žmonos

Stepfordo miestelio vyrai sugalvoja savo žmonas pakeisti tobulais robotais-dublikaitais. Iš pradžių buvo parašyta knyga, po to sukurtas filmas, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko garsi aktorė Nicole Kidman.

3. Robotas raudonasis Tornado

Knygos „Justice League of America” antroje dalyje pasakojama istorija apie robotą vardu raudonasis Tornado, kuris įsimyli Keith Satton ir jai pasiperša. Jie susituokia ir įsivaikina mergaitę vardu Traja.

Robotas raudonasis Tornado

2. Robotai Cylons

Serialo „Star Cruiser: Galaxy” tęsinio personažai – robotai Seilonai. Visi filme vaidinantys herojai yra susituokę.

Robotai Cylons

1. Robotas Vision

Šią santuoką galima pavadinti pačia keisčiausi žmogaus ir roboto santuoka. Žaidimo ir komiksų herojai Vision ir Raudonoji ragana susituokė, tačiau roboto Vision atmintis buvo ištrinta.

Robotas VisionFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *