Robotika.lt

Wappy Dog: robotas ir virtualus augintinis

Robotika.lt 12 gruodžio, 2013 Namų robotai Robotai pramogai
Ar virtualūs gyvūnai galės pilnavertiškai pakeisti tikrus šunis ir kates? Klausimas lieka neatsakytas. Kadangi kiekvienas turi savo nuomonę ir esamą situaciją vertina savaip. Vieni nori turėti gyvą ir pūkuotą, reikalaujantį meilės ir atsakomybės, gyvūnėlį, kitiems – pakanka robotizuoto gyvūno, kuriuo nereikia rūpintis, o tik džiaugtis jo buvimu šalia.

Tačiau kaip bebūtų, mūsų parduotuvėse ir internetinėse svetainėse vis dažniau pasirodo naujų robotizuotų gyvūnų, kurie atlieka daugybę funkcijų ir yra gana meilūs. Pavyzdžiui, kompanijos Sony sukurtas šuniukas Aibo, kompanijos Manley Toy Quest – Kitty arba robotai-žiurkėnai ZhuZhu.

Šiame straipsnyje bus kalbama apie kompanijos Activision pagamintą robotą ir virtualų augintinį Wappy Dog. Tai du viename. Kadangi šį žaisliuką galima naudoti ne tik realiame, bet ir virtualiame pasaulyje. Pirma, žaidimą Wappy Dog galima žaisti naujoje konsolėje Nintendo 3DS. Antra, su robotizuota žaisliuko versija – simpatišku šuniuku, pradžiuginsite savo mažuosius.

Robotas ir virtualus augintinis

Į robotą Wappy Dog integruotas mikrofonas ir sensoriai, kurie reaguoja į prisilietimus. Be to, žaisliukas susietas su Nintendo 3DS. Būtent šios konsolės dėka vartotojas gali žaisti žaidimus su savo robotu-augintiniu, kuris moka rodyti triukus, dainuoti ir šokti. Taip pat Wappy Dog loja ir demonstruoja emocijas, pavyzdžiui, džiaugsmą arba nepasitenkinimą.

Vartotojas žaisdamas žaidimus su konsole Nintendo valdo virtualų šuniuką ir atlieka įvairias užduotis, pavyzdžiui, viename iš žaidimų reikia medžioti kurmius. Be to, jei virtualus Wappy šuniukas įveikia užduotį, tai realus robotas džiaugiasi. Kaip ir visi mes, taip ir robotas nemėgsta pralaimėti. Todėl patyręs fiasko robotizuotas šuniukas būna nepatinkintas ir tai išreiškia specialiais garsais.

Wappy Dog robotas ir virtualus augintinis

Tačiau tėveliai nerimauja, kadangi jų vaikai nenorės skirtis su savo augintiniu ir visur jį nešiosis. Kompanija Activision pagalvojo ir apie tai. Tokiems atvejams yra skirtas režimas „Ne namie”. Kažkur išvykstant tereikia su savimi pasiimti tik konsolę, ir žaidimo metu rūpintis virtualiu augintiniu, jį linksminti ir maitinti. O realus robotas Wappy Dog taip pat jaus, kad jį prižiūrite ir bus patenkintas.

Žaidimo tikslas – užauginti šuniuką Wappy. Jei mažasis šeimininkas pamirš pasirūpinti robotu, jis nenugaiš, tačiau bus labai nepatenkintas ir įsižeidęs.

Iš tiesų, norint kuo geriau įsisavinti šio žaidimo esmę, geriausia įsigyti šį komplektą ir pradžiuginti savo mažuosius rorobotechnikos gerbėjus.Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *