Robotika.lt

Wallet Drone – dronas, telpantis kišenėje (Video)

Robotika.lt 10 gegužės, 2015 Dronai

Wallet Drone – tai mažytis kvadrokopteris, telpantis piniginės dydžio valdymo pultelyje-dėkle. Visas drono komplektas telpa kišenėje, todėl galėsite juo džiaugtis visur, kur tik nukeliautumėte.

Mini-kvadrokopterio idėja nėra nauja. Sukurta keletas panašių prietaisų, pavyzdžiui, kompanijos CyPhy Works kvadrokopteris Pocket Flyer. Tačiau Wallet Drone kūrėjai tvirtina, kad tai yra pats mažiausias tokio tipo dronas pasaulyje. Jo plotis ir ilgis siekia tik 4 cm, o aukštis- tik 1,75 cm. Nuotolinio valdymo pultas-dėklas šiek tiek didesnis, bet nesunkiai tilps kiekvienoje kišenėje.

Wallet Drone yra puikus ir nebrangus žaisliukas laisvalaikio praleidimui. Taip pat nedidelis jo dydis leidžia jį visą laiką turėti su savimi. Dronui nereikia jokios papildomos įrangos. Tiesa, kaip ir dauguma kitų itin mažo dydžio kvadrokopterių, šis dronas neturi vaizdo kameros.

Mažasis dronas gali skraidyti apie 5-7 minutes. Skraidyklės įkrovimui reikia maždaug 20 minučių. Tam galima panaudoti drono komplekte esantį USB laidą, arba tiesiog įdėti kvadrokopterį į jo dėklą, kur jis bus prijungtas prie keturių AA tipo pultelio valdymui skirtų baterijų ir taip įsikraus savo akumuliatorių.

Skraidyklė turi tris greičio lygius, taip pat „triukų“ rėžimą, kurį pasirinkę galėsite kur kas lengviau atlikti įvairius apsivertimus ir kitus efektingus manevrus ore. Wallet Drone gali apsisukti 360 laipsnių kampu. Taip pat drone įtaisytas šešių ašių giroskopinis skrydžio stabilizatorius.

Wallet Drone skraidyklės kūrėjai šiuo metu renka lėšas minios finansavimo platformoje Indiegogo. Patys nekantriausieji jau gali už 35 JAV dolerių sumą įsigyti išankstinius keturių skirtingų spalvų dronų rinkinius. Tiesa, visiems už JAV ribų esantiems pirkėjams taip pat teks sumokėti iki 25 JAV dolerių siekiančius siuntimo įkainius.

Tai fiksuoto finansavimo kampanija. Nuspręsta, kad Wallet Drone ims pristatinėti savo dronus, tik jeigu Indiegogo platformoje surinks 11 894 dolerius. Nors iki minios finansavimo programos pabaigos liko daugiau nei 40 dienų, tačiau drono kūrėjai jau gali džiaugtis sėkme. Mažasis kvadrokopteris sulaukė didelio dėmesio ir projektas jau surinko didesnę nei 20 000 dolerių sumą.

Numatoma išankstinius dronų įsigijimo užsakymus įvykdyti dar liepos mėnesį. Taigi su šiuo mažyčiu dronu galėsite paterorizuoti savo draugus, vaikus arba kates dar šią vasarą.


Parengta pagal cnet.comFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *