Robotika.lt

Vilniuje – jaunųjų išradėjų šventė „Robotiada 2015“

Delfi.lt 22 gegužės, 2015 Robotai mokslui Robotai pramogai

Gegužės 22 d., penktadienį Vilniaus „Litexpo“ parodų centre vyks jau trečioji „Robotiada“, kurią organizuoja VŠĮ „Robotikos Akademija“ kartu su INFOBALT asociacija.

„Robotiada“ – tai varžybos, kuriose gali dalyvauti įvairaus amžiaus mokiniai ir paroda, kurioje profesionalai pristatys robotų galimybes.

Renginio tikslas – suvienyti robotikos profesionalus ir mėgėjus bei įrodyti, kad šia veikla gali užsiimti ir mėgautis įvairaus amžiaus asmenys, mergaitės ir berniukai.

Pagrindinis renginio akcentas – pasaulinių robotikos varžybų „FIRST LEGO League“ Lietuvos komandų finalas. Varžybas sudarys trys užduotys: robotų turnyras, projektų konkursas ir vertybių išbandymas (komandiškumo pristatymas).

Kiekvienais metais FFL rengia užduotis skirtinga tema. Šiemet varžybų dalyviai yra kviečiami svajoti ir teikti siūlymus kuriant Ateities mokyklą – vietą, kurioje ugdymo procesas vyktų veiksmingiau. Kas kitas, jei ne patys vaikai geriau žino ko trūksta dabartinėms mokymo įstaigoms.

Visame pasaulyje šiose varžybose dalyvauja daugiau nei 26000 komandų iš net 80 skirtingų šalių. Lietuvoje šiandien turime daugiau nei 70 komandų, o kitąmet tikimasi dvigubai didesnio komandų skaičiaus.

Renginio programą galite rasti – čia.


delfi-mainFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *