Robotika.lt

Tokijo policija kyla į kovą su dronais

alfa.lt 14 gruodžio, 2015 Dronai

Tokijo policija ketina įsteigti dalinį, kuris ieškos ir, jei reikės, gaudys draudžiamoje vietoje skraidančias bepilotes skraidykles, skelbia BBC.

Policijos dalinys patruliuos šalia tokių pastatų, kaip Japonijos ministro pirmininko biuras.

Pastebėjus įtartiną skraidyklę, policija įspėjimą praneš per garsiakalbį, jei skraidyklę valdantis asmuo nesureaguos, policija savo bepilotėmis skraidyklėmis ant jos užmes tinklą.

„Tikėtina, kad bepilotes skraidykles teroristai gali panaudoti atakoms“, – teigė vienas iš Policijos departamento saugumo biuro pareigūnų.

Balandį ant Japonijos premjero biuro stogo buvo nutupdyta bepilotė skraidyklė, gabenusi nedidelį kiekį radioaktyvios medžiagos. Niekas nenukentėjo, ir asmuo, susijęs su incidentu, netrukus buvo sulaikytas.

Japonijoje bepilotės skraidyklės negali skristi virš oro uostų, kelių, jėgainių ir kilti aukščiau nei 150 metrų. Kai kuriuose Japonijos miestuose jas netgi draudžiama skraidinti parkuose.

Keliose kitose šalyse taip pat sugriežtintos taisyklės dėl skraidyklių, pavyzdžiui, JAV pareigūnai ragina registruoti bepiločių skraidyklių savininkus.


alfaFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *