Robotika.lt

„Tesla“ vairuotojas nesibaimina važiuodamas miegoti prie vairo (Video)

Technologijos.lt 27 birželio, 2016 Robotiniai automobiliai

„Tesla“ su trenksmu įžengė į transporto rinką, pristatydama savo autopilotu valdomą mašiną. Tačiau panašu, kad žmonės ėmė per daug pasitikėti šia inovacija ir rizikuodami savo bei aplinkinių gyvybe, nesibaimina prie vairo net miegoti.

Pasaulis buvo šokiruotas, kai internete išplito vaizdo įrašas, kuriame vienas „Model S“ elektromobilio savininkas užfiksuotas snaudžiantis vairuotojo vietoje, kai tuo tarpu jo automobilis laviravo sausakimšame greitkelyje.

Kompanija teigia, kad nieko blogo neįvyko, o autopilotas būtų įspėjęs vairuotoją apie pavojų garsiniu signalu. Vis dėlto, turbūt daugelis žino, kad ir garsiausius žadintuvus žmonės kartais pramiega, todėl, sutikite, šis argumentas nėra pats geriausias.

Pasižiūrėti šį įvykį galite žemiau esančioje vaizdo medžiagoje.


„Tesla“ autopiloto sistema nėra sukurta tam, kad transporto priemonę kontroliuotų visiškai be žmogaus įsikišimo. Ji labiau veikia kaip apsaugos priemonė vairuotojams, kuri padeda išvengti nelaimingų atsitikimų ir saugo eismo dalyvių gyvybes.

Vis dėlto, žmonės galvoja, kad su autopilotu prie vairo jie gali daryti bet ką, netgi miegoti. Deja, taip jie rizikuoja savo ir aplinkinių sveikata.


technologijos.lt


Žymos:

Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *