Robotika.lt

Tarą rūšiuojantis robotas SecurFlow

Robotika.lt 20 sausio, 2015 Pramoniniai robotai

Kompanija Gebo Cermex pristatė naują produktą – robotizuotą sistemą SecurFlow, kuri rūšiuoja parvirtusius butelius ant konvejerio.  Tai padės gamintojams sumažinti nesklandumus, kurie įvyksta butelių transportavimo metu. SecurFlow – tai pusiau lankstinis robotas, judantis šešiose ašyse ir turintis griebtuvus, kuriuos specialiai jam sumontavo korporacija Fanuc.

Užpatentuotos sistemos dėka aptinkami ir pastatomi ant transportavimo platformos apvirtę buteliai. Kompanija Gebo Cermex praneša, kad robotas dirba 99,5 % efektyvumu.

Gebo Cermex vadovas Franck’as Klotz’as sako, kad robotas SecurFlow gali dirbti su plastikiniais ir stikliniais buteliais, skardinėmis ir netgi kanistrais, o taip pat su pripildyta tara. Jis paaiškino, kad patogią ir lengvą sistemą jau dabar galima integruoti į standartines konvejerines platformas.

Klotz’as papasakojo, kad daugelis gamintojų, naudojančių plastikinę tarą, susiduria su didžiausia problema: buteliai sustatyti ant platformos dėl savo nepastovaus svorio dažnai parkrinta. O tai sukelia daug nepatogumų. Todėl kompanija ir sugalvojo sukurti robotizuotą mašiną, kuri aptiktų, pakeltų ir pastatytų tarą. Robotas gali butelius grąžinti į vietą arba juos išmesti.

Roboto SecurFlow sukūrimo tikslas – greitesnis investicijų susigrąžinimas. Vietoje žmonių dirbanti robotizuota mašina, veikia be poilsio valandų. Anksčiau nukritus tarai, operatorius turėdavo sustabdyti konvejerį, kad ją pataisytų ar pakeltų. Todėl roboto SecurFlow dėka gamybos efektyvumas ateityje turėtų gerokai pakilti.


Parengta pagal robotics.com.uaFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *