Robotika.lt

Tailor Brands dirbtinis intelektas, kuris kurs reklamas ir logotipus

Robotika.lt 20 kovo, 2017 Dirbtinis intelektas

Kompanija Tailor Brands gavo 4 milijonų JAV dolerių paramą iš Mangrove Capital Partners ir Disruptive Technologies bendrovių, kuri bus skirta dirbtinio intelekto technologijai vystyti, sugebančiai kurti logotipus, reklaminius produktus ir netgi socialinės medijos kampanijas.

Kompanijos Tailor Brands generalinis direktorius Jalas Saras ketina automatizuoti prekinio ženklo agentūrą, kurioje bus atliekamos plataus spektro paslaugos.

„Sistema Tailor sukūrė man logotipų rinkinį. Gal ir nepatikėsite, tačiau jų forma atrodė ne kaip periodinė elementų lentelė, o kaip protingai iš anksto apgalvota koncepcija. Žinoma, žmonės išleidžia šimtus tūkstančių dolerių ir gerokai prastesniems dalykams. Kiekvienas logotipas – tai kompanijos sėkmės formulė“, – sako Saras.

Tailor Brands produktų kaina siekia nuo 24 iki 99 dolerių. Galutinė kaina priklauso nuo to ar jūs norite tiesiog sukurti logotipą, ar gauti pilną marketingo produktų paketą. Kompanija netgi siūlo mėnesinį planą už 9,99 dolerius.Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *