Robotika.lt

„Sony“ virtualios realybės įrenginys bus trečdaliu pigesnis už „Oculus Rift“

15min.lt 18 kovo, 2016 Robotai pramogai

„Sony“ virtualios realybės įrenginys „PlayStation VR“ prekyboje pasirodys spalio mėnesį ir kainuos 400 dolerių – dviem šimtais mažiau už „Oculus Rift“ ir dar mažiau už HTC „Vive“ (800 dolerių), antradienį pranešė bendrovė. Tiesa, norintiems pasinerti į „Sony“ virtualią realybę dar prireiks sumokėti už kamerą ir valdiklius.

Virtualios realybės įrenginys yra tarsi ekranas, kuris leidžia rodyti turinį 360 laipsnių kampu, o kad virtualioje realybėje atsidurtų žaidėjas, bus reikalinga papildoma „PlayStation“ kamera, kuri seka žaidėjo veiksmus ir juos perduoda į žaidimų pasaulį. Kameros kaina siekia maždaug 50 dolerių.

Be to, be kameros reikėtų ir papildomų  valdiklių, kurių kaina sieks dar maždaug šimtą dolerių – maždaug 550 dolerių už visą komplektą.

Palyginimui „Oculus Rift“, kuriam nereiks pirkti atskiros kameros, kainuos 600 dolerių (už valdiklius taip pat reikės sumokėti papildomai), o „HTC Vive“ – 800 dolerių, tačiau į įrenginio komplektaciją jau įeina ir keli valdikliai.

„Oculus Rift“ ar „HTC Vive“ pasižymės kiek geresnėmis techninėmis charakteristikomis už „Play Station VR, tačiau „Sony“ turi didžiulį privalumą – žaidimų kompiuterį „PlayStation4“, kuriuo jau naudojasi 36 milijonai žaidėjų visame pasaulyje.

Nei „Oculus“, nei HTC apie suderinamus žaidimų kompiuterius dar nepranešė.

Į pakuotę be „Sony“ VR įrenginio įeis papildomi laidai ir nedidelė dėžutė, kuri konvertuos vaizdus iš „Play Station 4“.


15minFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.