Robotika.lt

Blue Man Group įteikė savo fanui robotinę ranką (Video)

Robotika.lt 5 gegužės, 2015 Robotai medicinoje

Wyattas yra dvylikametis berniukas, be galo mėgstantis sunkųjį metalą, o ypač grupę Blue Man Group. Deja, vaikas dar kūdikystėje neteko dešiniosios rankos.

Nepelno siekianti organizacija Limbitless Solutions, kurios tikslas – sukurti nebrangius, lengvai pagaminamus 3D būdu spausdintus rankų protezus, kurie būti prieinami viso pasaulio vaikams, sužinojo apie Wyatto bėdą ir nusprendė jam padėti. Ši organizacija pasižymi tuo, jog kiekvienam vaikui kuria individualaus ir išskirtinio dizaino bionines rankas bei dalina jas už dyką. Limbitless Solutions teigimu, vaikams patinka, kai jų naujosios rankos atrodo išskirtinai, primena jų mėgstamus superherojus ar įvairius filmų personažus.

Autizmu sergantis bei vos tik gimęs dešiniosios rankos amputaciją iki alkūnės patyręs Wyattas paprašė, kad Limbitless Solutions komanda sukurtų jam protezą, kuris primintų jam jo mėgstamiausią muzikos grupę – Blue Man Group. Tačiau berniukas net neįtarė, kad be bioninio rankos protezo šie geradariai ruošia jam dar vieną siurprizą.

Berniukas ir jo šeima gavo pakvietimą į Blue Man Group koncertą. Prieš jį Wyattas buvo pakviestas pasižvalgyti užkulisiuose, kuriuose netikėtai pasirodė jo muzikos dievukai, kartu su savimi tempiantys didelę juodą dėžę. Joje – naujoji Whyattui skirta bioninė ranka. Ryškiai mėlyną, kaip ir Blue Man Group nariai.

Gavęs rankos protezą ir susipažinęs su muzikantais, berniukas taip pat buvo pakviestas kartu papietauti, pabandyti pagroti įvairiais instrumentais, pasivaikščioti  užkulisiuose ir net kartu su Blue Man Group užlipti ant scenos koncerto metu.

Grupė džiaugėsi galėdama prisidėti prie gerų Limbitless Solutions darbų, o oficialiame Facebook puslapyje pavadino Whyattą „savo superdidvyriu“.


Parengta pagal huffingtonpost.comFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *