Robotika.lt

Šiurpus šedevras: sukūrė katafalką, kuris važiuoja be vairuotojo

Robotika.lt 6 spalio, 2016 Robotiniai automobiliai

Be vairuotojo riedantis katafalkas skamba lyg kūrinys iš siaubo filmo, bet tai jau netrukus taps realybe. Jei ir būna atvejų, kai nuo keleivis negali atsisakyti pasivažinėjimo automobiliu, tai prie jų tikrai galima priskirti paskutinę kelionę katafalku. Besirūpinantiems aplinkos apsauga nuo šiol siūloma itin stilinga transporto priemonė.

„Tesla Hearse“ yra danų prailgintos bazės automobilių projektai užsiimančios „RemetzCar“ specialistų rankų darbas. „Tesla Model S“ sedaną jie pavertė didžiulius langus turinčiu katafalku.

Nors autonominio vairavimo funkcija pastaruoju metu sulaukia itin prieštaringų vertinimų, paskutinėje kelionėje iki kapinių ji puikiai derėtų.

Tereikia, kad danai įkalbintų „Tesla“ numatyti lėtą važiavimo režimą ir toks vaiduokliškas pasirodymas be vairuotojo tikrai taptų daugelio paskutiniuoju pageidavimu.

Visgi net ir be šios funkcijos „Tesla S“ katafalkas yra šiuolaikiškas, stilingas, tylus ir ekologiškas būdas pasiekti paskutinio poilsio vietą.

Modelis sukonstruotas senesnės elektromobilio versijos pagrindu, tačiau vis tiek vienu įkrovimu gali nuvažiuoti mažiausiai 350 kilometrų atstumą. 800 milimetrų prailginto kėbulo ilgis siekia 5779 milimetrus, o viduje telpa iki 2,17 metro ilgio karstas.

Visas elektromobilio interjeras dengtas aukščiausios kokybės oda, grindims panaudotas tikmedžio, o kitur – uosio mediena. Taip pat pritaikytos nerūdijančio plieno ir aliuminio detalės.


LrytasFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *