Robotika.lt

Šeši robotai, kurie filmuojasi reklamose (Video)

Robotika.lt 22 liepos, 2013 Pramoniniai robotai
Kur dažniausiai naudojamos protingos mašinos? Žinoma, kad reklamose. Kadangi tai vienas iš populiariausių ir įdomiausių būdų pritraukti daug klientų. Reklamose dažnai galima pamatyti robotizuotus įrenginius šalia įvairių markių automobilių. Robotai ir automobiliai turi vieną bendrą bruožą – abu jie pritaikyti tarnauti žmogui. Savo reklamose robotus naudoja daugelis garsių kompanijų: įvairių kompiuterinių aksesuarų gamintojas Logitech, sporto prekių gamintojas Nike ir netgi vietinės užkandinės.

Jei tikėsime amerikiečių automobilių kompanija „Kraisler”, gaminančia markės „Dodge” mašinas, tai robotai tapę mūsų gyvenimo dalimi, pavers jį niūriu ir liūdnu. Savo reklamoje kompanija norėjo parodyti, kad robotai galės atlikti bet kokius darbus, išskyrus vairuoti automobilį. Jie jokiu būdu neatims iš mūsų tokio malonumo.

Kompanijos „Logitech” reklamoje robotas atlieka universalaus valdymo pulto vaidmenį. Humanoidas sugeba atlikti daugybę veiksmų – daryti kopijas, užvesti mašiną, įjungti televizorių ir t.t. Reklamos autoriai pabrėžia, kad jų produktas – tas pats universalus valdymo pultas yra labai protingas kaip ir robotai.

Kompanijos Audi nauja reklama, sekdama „Tansformerių” kūrėjų pėdomis, dar kartą įrodo, kad robotai ir automobiliai turi nemažai panašumų.

Šioje nufilmuotoje video medžiagoje robotas žiūrovus stebina įvairiais triukais. Nežiūrint į tai, kad tai yra mašina, ji dėvi Nike sportinius batelius. Greičiausiai Nike gamintojai norėjo parodyti, kad jų reklamuojami sportiniai bateliai yra tokie patogūs ir patvarūs, kad suteikia net skrydžio jausmą. Be to, Nike jau ne pirmą kartą pristatinėdama naujus gaminius reklamose naudoja robotus.

Kalbama, kad ateityje robotai pakeis net ir greitojo maisto užeigų tarnautojus. Tačiau greitojo maisto tinklalapis Hardee’s ne tik nesutinka su šia idėja, bet ir sukūrė reklamą, kurios devizas yra „Ko mašinos negali valgyti, to ir neturėtų gaminti bei pardavinėti”.

Ir paskutinė šeštoji japonų greitai paruošiamų makaronų Cup Noodles gamintojo reklama. Joje nufilmuotas gigantiškas robotas, greičiausiai besiruošiantis užmušti visus žmones rankoje nešinu didžiuliu virduliu, taip ir nesugebėjo žengti nei vieno žingsnio iki makaronų su vištiena indelio. Japonų kalbos specialistų prašome paaiškinti šios kompanijos mintį.Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *