Robotika.lt

Nauja vienratė riedlentė Onewheel (Video)

Robotika.lt 15 rugsėjo, 2014 Robotai pramogai

Amerikiečių kompanija Future Motion iš Kalifornijos paskelbė per internetą apie renkamas lėšas naujai robotizuotai riedlentei. Onewheel – tai riedlentė balansuojanti ant vieno rato. Jos pagrindą sudaro giroskopas, kurio dėka sportininkas gali kontroliuoti riedlentę: pasilenkus į priekį riedlentė važiuoja greičiau, atsilenkus atgal greitis sulėtėja. Norėdamas pasukti į kairę arba dešinę, sportininkas turi pasilenkti į šoną, kaip tai darytų, pavyzdžiui, čiuoždamas snieglente arba serfinguodamas.

Į robotizuotą riedlentę integruotas pats naujausias padėties nustatymo daviklis, pavaros variklis ir akumuliatorinė baterija. Visi šie komponentai paslėpti nuo vartotojo, todėl susidaro įspūdis, kad tai paprasta ir niekuo neišsiskirianti riedlentė. Važiuoti riedlente gali išmokti bet kuris žmogus, netgi jei jis niekada to anksčiau nedarė. Jautrių daviklių ir patobulinto giroskopo dėka jūs visada jausite balansą ir galėsite kontroliuoti judesius.

Nauja vienratė riedlentė Onewheel 1

Maksimalus riedlentės Onewheel greitis apie 20 km/h. Pilnai pakrovę akumuliatorių su šia riedlente galėsite važinėti maždaug 20 minučių. Viskas priklauso nuo važiavimo greičio ir paviršiaus. Akumuliatorius pasikrauna taip pat per 20 minučių.

Tokias riedlentes kompanija planuoja pardavinėti šių metų pabaigoje. Jų kaina turėtų būti maždaug 1 399 doleriai.Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *