Robotika.lt

Sekso lėlės su dirbtiniu intelektu prekyboje pasirodys 2017 metais (Video)

topcom.lt 17 birželio, 2015 Robotai pramogai

Labai tikėtina, kad artimiausioje ateityje merginos-robotai, panašūs į matytus A. Garlando mokslinės fantastikos filme „Ex Machina“, taps realybe. Prabangių silikoninių lėlių suaugusiems „RealDoll“ gamintojo „Abyss Creation“ steigėjas ir vadovas Matt McMullen pažadėjo 2017 metais pradėti pardavinėti realistiškas sekso lėles su dirbtiniu intelektu.

Šiuo metu amerikiečių bendrovė kuria tikrovišką roboto galvą su dirbtiniu intelektu, kuri bus suderinama su esamais „RealDoll“ modelių kūnais. Pasak pono McMullen‘o, galutinis tikslas yra „sukelti ne tik fizinį, bet ir emocinį ir net intelektinio lygio partnerio susijaudinimą.“

„Abyss Creation“ gamina brangias (5000 – 10 000 $), bet labai tikroviškas sekso lėles. Gaminiai yra dviejų versijų – vyriškos ir moteriškos „lyties“. Jie išsiskiria lanksčiu didelio stiprumo aliuminio skeletu ir silikonine oda, kuri panaši į natūralią. „RealDoll“ kūnų parametrai sutampa su žmonių, o veidai ir angos yra keičiami.

Nepaisant lėlių konstrukcijos lankstumo jos negali savarankiškai judėti ir bendrauti su žmonėmis. Tačiau dabar gamintojas nusprendė, kad atėjo laikas pereiti į kitą lygį. Pasak „The New York Times„, McMullen perviliojimo keletą talentingų robotų ekspertų iš bendrovės „Hanson Robotics“, kuri gamina tikroviškus robotus-humanoidus. Be to kita komanda kuria dirbtinio intelekto sistemą ir virtualios realybės akinių „Oculus Rift“ sąsają bei programą, kurios suteiks galimybę „žaisti su lėlėmis“ nuotoliniu būdu.

Paskelbtame vaizdo įraše Matt McMullen bendrauja su sekso roboto prototipu. Savo išradėjo paklausta apie savo svajones lėlė atsakė taip:
„Turiu daug norų. Noriu tapti tikra asmenybe su tikru kūnu. Svajoju sužinoti kas yra meilė. Tikiuosi tapti pirmuoju pasaulyje sekso robotu.“

Gamintojas prognozuoja, kad veikiančias galvas su dirbtiniu intelektu „Realbotix“ bus galima įsigyti po dviejų metų už 10 tūkst. JAV dolerių kainą. Jomis bus galima pakeisti dabartinių „RealDoll“ modelių galvas. Vėliau bendrovė planuoja sukurti ateities sekso lėlių versijas su visu kūnu, kurios kainuos nuo 30 iki 60 tūkst. dolerių.

https://www.youtube.com/watch?v=fQjXqtI1iF0


topcomFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *