Robotika.lt

Robotizuoti žiurkėnai Zhu Zhu

Robotika.lt 3 vasario, 2014 Robotai pramogai
2009 metų pabaigoje parduotuvėse pasirodė mieli pūkuoti gyvūnėliai – robotizuoti žiurkėnai. Kalbama, kad žiurkėnus vos spėdavo sudėti į prekybos centrų lentynas, kadangi juos kaipmat išpirkdavo. Per mėnesį laiko Amerikoje buvo parduota stulbinančiai daug robotizuotų žiurkėnų. Todėl nenuostabu, kad jiems buvo suteiktas 2010 metų Žaislo titulas. O mažai žinoma kompanija Cepia, sukūrusi žiurkėnus Zhu Zhu, labai greitai išgarsėjo.

Gyvūnėliai Zhu Zhu – pirmieji inovaciniai, realistiški, interaktyvūs ir intelektualūs žiurkėnai pasaulyje, kurie bendrauja tarpusavyje ir juda jiems specialiai sukurtoje žaidimų erdvėje. Visi Zhu Zhu gyvūnėliai unikalūs – kiekvienas jų ant nugaros turi atskiriamąjį ženklą, vardą, gimimo dieną ir unikalų kolekcinį numerį.

Žiurkėnai yra nedidelio ūgio – jų ilgis vos 10 cm, o svoris – 175 g. Šie interaktyvūs žaisliukai skleidžia įvairius garsus ir moka bėgioti. Savo namukuose jie laksto kaip tik nori ir kur nori, skuba iš kambario į kambarį ir niekada nežinai kur jie bėgs toliau. Kad žiurkėnas pradėtų judėti, jums tereikia paspausti mygtuką, esantį ant jo nugaros ir stebėti kaip jis elgsis. Šiems meiliems robotukams labai patinka, kai juos paimate į rankas. Paspauskite mygtuką esantį ant jo nosytės ir pamatysite kaip jis ciepsi iš malonumo. Žiurkėnai gali leisti daugiau nei 40 garso efektų, kurie keičiasi priklausomai nuo juos supančios aplinkos.

HAMSTER09_FR_C_^_FRIIQ

Robotizuotiems žiurkėnams yra sukurta daugybė aksesuarų: rūbai, transporto priemonės, namukai. Iš namukų elementų galima pastatyti didžiausias pilis, skirtas žiurkėnų šeimoms. O šeimos nemažos: pirmoje serijoje buvo išleisti 4 tipų žiurkėnai, o antroje – dar 4. Kiekvienas žiurkėnas turi savo vardą ir spalvą.

Robotizuoti žiurkėnai Zhu Zhu

Robotizuoti žiurkėnai Zhu Zhu veikia dviem režimais: bendravimo ir tyrinėjimo. Pasirinkus bendravimo režimą ir paspaudus mygtuką ant žiurkėno galvos, jis pradeda leisti įvairius juokingus garsus. Jis leis naujus garsus kas kelias sekundes arba kiekvieną kartą paspaudus mygtuką. Maždaug po minutės, taupydamas baterijų ekonomiškumą, žiurkėnas automatiškai užmigs.

Jei pasirinksite tyrinėjimo režimą, galėsite stebėti kaip jis keliauja ir tyrinėja aplinką. Pastatykite jį ant lygaus paviršiaus, paspauskite mygtuką ant jo nugaros ir mėgaukitės mažojo pūkuotuko kelione. Stebėtojus jis linksmins juokingais garsais ir judesiais. Jei jis savo nosyte į kažką atsitrenks, tuoj pat sugrįš atgal. Kaip ir bendravimo režime, taip ir šiame, taupydamas baterijų ekonomiškumą, Zhu Zhu pereina į miego režimą. Jei norėsite pažadinti žiurkėną, paspauskite mygtuką, esantį ant jo galvos arba nugaros. Zhu Zhu veikia dviejų AA tipo baterijų pagalba.

Yra gana nemažai robotizuotų žiurkėnų Zhu Zhu serijų, pavyzdžiui:

  • Žiurkėnai Zhu Zhu
  • Žiurkėnai-mažyliai Zhu Zhu Babies
  • Koviniai žiurkėnai Kung Zhu
  • Namukai, skirti Zhu Zhu
  • Miško gyventojai Zhu Zhu
  • Rūbai Zhu Zhu
  • Princesės Zhu Zhu
  • Roko žvaigždės Zhu Zhu
  • Transporto priemonės Zhu Zhu
  • Įvairūs aksesuarai Zhu Zhu.Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *