Robotika.lt

Robotizuoti kioskai su jogurtais Robofusion bus pastatyti Amerikos parkuose (Video)

Robotika.lt 5 rugsėjo, 2014 Robotai pramogai

Įsivaizduokite: gimtadienis, daug batutų, nenusakomas adrenalino kiekis… Nesibaigianti energija ir profesionalus aptarnavimas pagal jūsų pageidavimus. Tai ne scena iš filmo. Visa tai galite rasti Teksaso ir Litl-Rock, Arkanzasas, „Fort-Jort“ parke. Čia pastatyti kioskai su jogurtais, kuriuos aptarnauja robotai.

Pasak generalinio kompanijos Robofusion direktoriaus Alano Džonso, visur galima rasti greito maisto restoranų, kioskų, kuriuose galima nusipirkti fri bulvyčių arba traškučių, o sveiko maisto niekur nėra. „Fort-Jort“ parke renkasi daug lankytojų, čia žmonės mėgsta pašokinėti ant batutų, todėl labai svarbu, kad jie ne tik sportuotų, bet ir atsigaivintų jogurtais – sveiku ir naudingu maistu. Tai puiki vieta pasilinksminti ir parsinešti namo daug gerų įspūdžių.

Batutai dabar labai populiarūs, jų atsiranda vis daugiau, o šeimininkai gauna nemažą pelną. Tereikia gražios vietos, batutų ir žinoma, daug linksmų lankytojų. Todėl kompanija ir nusprendė pastatyti robotizuotus kioskus su šaldytu jogurtu. Šie kioskai bus išskirtinis didelių batutų parkų ženklas.Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *