Robotika.lt

Robotizuota parduotuvė, kuri veikia visą parą (Video)

Robotika.lt 13 birželio, 2014 Pramoniniai robotai
Visko pasitaiko šiame gyvenime. Juk dažnai nutinka taip, kad staiga prireikia kažkokio produkto, o jo niekur negalima įsigyti, nes visą parą veikiančių parduotuvių šalia nėra. Paklausite kodėl? Todėl, kad tai gana pavojinga, ypač šiais laikais, kai yra toks didelis nusikalstamumas. Tačiau ir šią problemą galima lengvai išspręsti. Kur žmogus nepajėgus, jam į pagalbą ateina robotai.

Teksaso miesto Fort Worth gyventojai apsipirkinėja parduotuvėje Shop 24. Tai visiškai automatizuota ir autonominė robotizuota parduotuvė. Shop 24 – tai ne paprasta parduotuvė su pardavėja ir prekystaliu, ir tikrai ne mini prekybos centras. Tai greičiau kažkas tarp kiosko ir prekybinio automato. Robotizuotos mašinos aukštis 2,7 metrų, o asortimentą sudaro daugiau nei 200 prekių, kurių kiekviena sveria nuo kelių dešimčių gramų iki 3,5-4 kilogramų.

Robotizuotas automatas priima kreditines ir debetines korteles, grynuosius pinigus, taip pat programos SNAP (elektroniniai talonai maistui) korteles.

Tačiau kol kas niekas neskelbia kaip vyks prekių pradavimas nepilnamečiams. Gal prekes, kurias draudžiama įsigyti nepilnamečiams, mašina parduos tik pagal kreditą arba pateikus asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus.Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *