Robotika.lt

Robotas Smartpet TechPet valdomas iPhone pagrindu (Video)

Robotika.lt 30 gegužės, 2013 Robotai pramogai
Technologijų srityje šiandieną labai populiarus, kompanijos Bandai sukurtas, serijinis robotas TechPet, kuris valdomas iPhone arba iPod pagrindu. Vienas iš šių įrenginių įdedamas į specialią konstrukciją, kuri yra priekinėje roboto dalyje ir atlieka valdymo funkciją. Išmanųjį mobilųjį telefoną galima pritvirtinti prie roboto konstrukcijos. Taip robotas pavirsta į mažą ir mielą šuniuką.

TechPet valdomas nemokama programa, kurią galima parsisiųsti iš iTunes. Robotą galima naudoti su iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S ir iPod touch.

Šiuo virtualiu gyvūnėliu būtina rūpintis, kadangi taip lavinami jo sugebėjimai. Pamažu robotas pasidaro judresnis. Todėl gali atlikti daugiau užduočių ir triukų. Kai tik žaisliukas pradės atpažinti visas įdiegtas žodines komandas, tada jį bus galima mokinti atpažinti ir gestus.

Robotas Smartpet TechPet valdomas iPhone pagrindujpg 1

Programa, leidžianti valdyti robotą, ant ekrano rodo šuniuko snukutį, kuris priklausomai nuo komandos, moka reikšti įvairias emocijas. Vietoj standartinio šuniuko snukučio, ant ekrano galima įsidėti savo arba kito žmogaus nuotrauką. Atlikus tam tikrus veiksmus, nuotraukoje esantis žmogus gali, pvz., šypsotis ar verkti.

Du tokie patys robotai suvesti kartu, elgiasi gana įdomiai ir labai juokingai. Giriamas TechPet moka vizginti uodegytę, kaip tikras šuniukas.

Įsigiję tokį virtualų gyvūnėlį, turėsite mielą ir linksmą draugą. Tai puikus žaislas visiems!Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *