Robotika.lt

Robotas Bero valdomas Android programa

Robotika.lt 3 spalio, 2014 Robotai pramogai Robotiniai žaislai

Kompanija Kickstarter sukūrė naują robotą. Populiarios platformos Android talismanas tapo realybe– dabar robotą Bero galima valdyti savo telefonu Android.

Bero ne vien tik robotas, bet ir puikus daikčiukas, kuris visada jus nustebins. Kūrėjai savo kūrinį apibūdina taip: „profesionaliai suprojektuotas belaidis multi variklis ir animacinis mobilus robotizuotas-žaisliukas-platforma, kurioje yra pažangi vidinė operacinė sistema, skirta bendravimui per atvirus APP šaltinius iš telefono Android per Bluetooth programą“.

Originalus dizainas tapo Android klono talismanu. Tačiau Google tam oficialiai nepritarė, todėl robotą teko kiek pakoreguoti.

Kūrėjai nusprendė pakeisti roboto Bero akių formą, pridėjo stilingas ausines ir nudažė jį keliomis spalvomis. Tad norėdami įsigyti šį robotą, klientai galės Bero išsirinkti pagal jiems patikusią spalvą

bero-robot-bluetooth-kickstarter

Į nediduką robotą integruoti garsiakalbiai ir stiprintuvas, keli šviesos diodai, kurių dėka šviečia jo ausinės ir akys, spausdinta schema, du infraraudonųjų spindulių siųstuvai, kurie gali aptikti kliūtis 3,5 centimetrų atstumu į dešinę/kairę ir priešais robotą, vienas infraraudonųjų spindulių imtuvas ir Bluetooth modulis. Robotas Bero pasikrauna per USB prievadą. Spausdintos schemos mikroschema kontroliuoja visas variklio funkcijas, garsą ir Bluetooth komandas. Robotas Bero moka šokti, išvengti kliūčių ir priimti komandas iš telefone esančių programų.

humanoides_fr_robot_bero_opensource_telephone_mobile_5

Robotas Bero jums padės bendrauti su draugais per Twitterį, pavyzdžiui, jo dėka jūs sužinosite kada gavote žinutę, kurią, jei tik panorėsite jis garsiai perskaitys. Taip pat robotą galima užprogramuoti „bendrauti“ su buitine technika ir prietaisais, kad, pavyzdžiui, sužinotumėte kada išsiskalbė skalbiniai arba kas nors įsilaužė į jūsų namus.

Naujojo roboto-žaisliuko kaina prasideda nuo 79 dolerių. O jei dar turite papildomą sumelę 7850 dolerių, gausite kelionę į Honkongą, kur galėsite pamatyti kaip kuriami šie simpatiški robotai.


Žymos:

Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *