Robotika.lt

Robotai-šunys Puppy Robotic nepaliks nei dulkelės!

Robotika.lt 9 gegužės, 2014 Namų robotai
Kur matyta, kad šuniukas tvarkytų po savęs paliktą betvarkę. Greičiau atvirkščiai, jis paliktų purvinas pėdutes ant šviesaus kilimo arba sugraužtų pačius mėgstamiausius šeimininko batus. Tačiau dėl tokių išdaigų mes neprarandame meilės savo augintiniui, kadangi jie atneša mums neapsakomą džiaugsmą. Turbūt supratote, kad kalbėsime apie robotizuotus šuniukus. Nors naujieji robotai-šuniukai Puppy Robotic nemoka loti ar vizginti uodegos, bet gali palaikyti švarą ir tvarką jūsų namuose.

Robotai-šunys Puppy Robotic nepaliks nei dulkelės! 1

Jei jau žmonija sukūrė protingus siurblius-robotus ir robotizuotus šaldytuvus, tai kodėl nesukūrus robotizuoto šuniuko, kuris pasižymi naudingomis funkcijomis ir tuo pačiu atrodo stilingai. Tokia idėja kilo dizaineriui iš Korėjos Hyun-Seok Kim. Tačiau robotas ne vienas, jų yra net keturi. Be to, jie dar turi ir „mamą”. Ji didesnė už šuniukus ir atstoja jiems elektros energijos šaltinį. Iš tiesų, šie miniatiūriniai robotai iš išorės nelabai ir panašūs į šunis. Jie tik šiek tiek primena mūsų mylimus augintinius.

Robotai-šunys Puppy Robotic nepaliks nei dulkelės! 2

Robotizuoti šuniukai Puppy Robotic puikiai surenka ir valo nešvarumus specialiais šepetėliais. Taip pat į robotus integruota sistema pasižymi įdomia funkcija – žymės-orientyrai. Tai reiškia, kad robotai-šunys neatstos nuo jūsų augintinio ir visur jį sekios, kruopščiai valydami jo pėdsakus nuo parketo ir kilimo. Robotai neatlieka siurblio funkcijos, tačiau groti muziką ir dainuoti jie tikrai moka.

Robotai-šunys Puppy Robotic nepaliks nei dulkelės! 3Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *