Robotika.lt

Robotai atkeliauja į kiną (Video)

Robotika.lt 24 gegužės, 2013 Namų robotai Robotai pramogai
„BlabDroid“ tai mažas robotas pagamintas iš mėgėjiškų roboto dalių ir kartono. O dabar, jis pats filmuoja dokumentiką! Įdomu tai, kad daugybė šių robotų ima interviu iš žmonių apie jų santykius su kitais robotais. „Blabdroid“ robotukai pritraukia dalyvių dėmėsį bei užduoda klausimus žmonėms, kurie paprastai sukelia sąmyšį. Be abejo, šis atvirumas suteikia galimybę robotams žengti ir į uždraustas vietas.

„BlabDroids“ faktai:

  • Įrenginys įgarsintas septynmečio vaiko.
  • Kiekvienas robotas turi kamerą ir keletą paruoštų klausimų.
  • Šie robotai dar vadinami „Cubiebot“.


Per neseniai įvykusį Tribeca filmų festivalį New Yorke šie robotukai „prieidavo“ prie nepažįstamų ir klausdavo tokių klausimų kaip: „Koks baisiausią darbą esi padaręs“, „Ką tu labiausiai myli pasaulyje?“, “Kodėl tu dabar kalbi su manimi?“ arba „Pasakyk tai, ko nesi sakęs nepažįstamajam“.

Taip pat, Robotai jau darė filmavimų bandymą Amsterdame ir anot režisieriaus Brent Hoff, pats mieliausias atradimas buvo tai, kad žmonės tiesiog troško „pasidalinti savimi“ .
„Žmonių dabar dažniausiai prašo paspausti „patinka“ mygtuką ant kažkieno „Kickstarter“ puslapio ar kvailos laidos.Deja, bet labai retas žmogus šiais laikais pasiteirauja pas kitą, apie skirtumą tarp gyvenimo ir egzistavimo, ar koks yra paskutinis jų nuveiktas mielas darbas. Gal tikroji šio projekto naudas bus ne tik kelių robotų paleidimas į pasaulį, bet ir galimybė žmonėms nuolat atskleidinėti save“, teigė Hoff.
Idėjos sumanytojas Alexander Reben yra menininkas ir robotų kūrėjas. Jis mano, kad robotų technologijos gali padėti išstudijuoti žmoniją.
Ateityje „Blabdroids“ bus galima įsigyti visiems norintiems. Tiesa, netgi apytikslės kainos dar nėra žinomos.
Jei turėtumėte galimybę pabendrauti su vienu iš šių robotų, ką jam pasakytumėte? Kiek tiesos atskleistumėte?


Žymos:

Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *