Robotika.lt

Priklausomus nuo asmenukių persekios filmuojanti skraidyklė (Video)

lrytas.lt 14 gegužės, 2015 Dronai

Susipažinkite su „Lily“ – draugiškiausia ir įkyriausia skraidykle, kuri persekioja bei fiksuoja šeimininko gyvenimo akimirkas, kad ir kur jis bebūtų, kad ir ką bedarytų.

Tiksliau, ši skraidyklė su kamera seka ant savininko riešo esančios apyrankės buvimo vietą ir stengiasi nuo jos neatitrūkti. Tai atliekama automatiškai – nereikia jokio valdymo pulto. Nurodymai įrenginiui siunčiami naudojant išmaniojo telefono programėlę.

Skraidyklėje įmontuota vaizdo kamera gali fiksuoti „Full HD“ raiškos vaizdo įrašus. Ji gali sekti žmogų iš paskos nustatytu atstumu arba judėti iš anksto nustatyta trajektorija.

Ji yra atspari vandeniui, nedidelė (telpa į paprastą kuprinę), o sveria apie 1,3 kg.

Komplekte esančioje apyrankėje įmontuotas akselerometras ir mikrofonas. Taigi „Lily“ gali užfiksuoti trajektorijos pakitimus (pvz., jei slidinėdamas žmogus pakyla į orą) ir užfiksuoti šių akimirkų nuotraukas. Mikrofonu įrašyti garsai, kuriuos girdi vartotojas, automatiškai sinchronizuojami su vaizdo įrašu.

„Lily“ prekyboje turėtų pasirodyti iki 2016 metų vasario ir kainuos 999 dolerius (890 Eur), o užsakantys iš anksto įrenginį gali įsigyti perpus pigiau.


LrytasFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *