Robotika.lt

OSHBot padės jums apsipirkti (Video)

Robotika.lt 31 spalio, 2014 Namų robotai

Ar kada teko klaidžioti prekybos centre tarp lentynų ieškant tam tikros prekės? Dabar galėsite kreiptis pagalbos į robotą.  Lowe‘s Inovation Labs prsitato savo naująjį robotą, kuris talkins pirkėjams buitinių prekių parduotuvėse.

Žiemos švenčių metu Lowe kompanija išbandys savo robotų-konsultantų veikimą vienoje buitinių prekių parduotuvėje San Jose, Kalifornijoje. OSHBot visiškai autonomiškas, gausybė jutiklių leidžia jam savarankiškai judėti išvengiant kliūčių. Robotas geba pasisveikinti, atsakyti į nesudėtingus pirkėjų klausimus, pavyzdžiui, kur rasti tam tikrą produktą. Beje, OSHBot moka kelias kalbas, o esant reikalui gali vaizdo ir garso ryšiu sujungti pirkėją su žmogiškaisiais savo  bendradarbiais.

Dar viena įspūdinga roboto funkcija, tai objektų atpažinimas. Pirkėjui tereikia robotui parodyti prekės pavyzdį ir robotas nurodys, kur ją rasti. Robotas atpažįsta ne tik tradicinius darbo įrankius, bet net ir varžtus bei kitas smulkmenas.

OSHBot taip pat nereikalauja jokių papildomų infrastruktūros pakeitimų parduotuvėse. Nakties metu robotas savarankiškai tiria parduotuvės aplinką, sukuria jos žemėlapį ir atnaujina savo informaciją apie tai, kur padėta kokia prekė.

Lowe‘s Inovation Labs vadovas teigė, jog mažmeninė prekyba bėgant laikui pasikeitė neženkliai. Robotai – tai pirmasis dalykas, kuris iš ties gali kardinaliai pakeisti pirkėjų potyrius.

https://www.youtube.com/watch?v=Sp9176vm7CoFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *