Robotika.lt

Naujasis Panasonic robotas siurblys Rulo (Video)

Robotika.lt 12 kovo, 2015 Namų robotai

Panasonic pristato naująjį savo gaminį – trikampį robotinį dulkių siurblį.

Robotas-siurblys MC-RS1 Rulo – tai inovatyvių technologijų ir paprasto dizaino derinys. Trikampis siurblys turi du šepetėlius, kurie sukasi ir surenka dulkes bei kitas šiukšles. Šie šepetėliai valo visus paviršius, ir kaip tvirtina gamintojai, savo darbą atlieka efektyviau nei kiti analogiški prietaisai.

Robotizuotas siurblys taip pat sugeba kruopščiai išvalyti sunkiai prieinamas vietas, pavyzdžiui, plyšius arba aplink stalo kojeles susikaupusius nešvarumus.

Trikampio formos robotas-siurblys Panasonic turi ultragarsinį jutiklį, kurio dėka prietaisas puikiai orientuojasi aplinkoje. Pasak kūrėjų, MC-RS1 sugeba įsiminti savo nueitą kelią. Jutiklis taip pat padeda robotui aptikti kliūtis, tokias kaip baldai ar net naminiai gyvūnai. Be to, sensoriai nustato grindų valymo laipsnį. Jei po valymo, grindys dar lieka purvinos, robotas supranta, kad jas reikia dar kartą išvalyti.

Robotas-siurblys Panasonic MC-RS1 Rulo gali veikti visą valandą. Jis pats savarankiškai randa kelia iki elektros šaltinio ir pilnai  įsikrauna per tris valandas.

Panasonic savo robotus MC-RS1 Rulo rinkai pasiūlys jau kovo mėnesį. Tiesa, pirmieji juos įsigyti galės Japonijos gyventojai. Manoma, kad robotizuoto siurblio kaina bus apie 900 JAV dolerių.

Šiame filmuke galite susipažinti su šio gražuolio darbu:

https://www.youtube.com/watch?v=3kl0q1IUwKAFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *