Robotika.lt

Meilė nuo pirmo varžtelio: moteris nori susituokti su robotu

lrytas.lt 9 sausio, 2017 Robotai humanoidai Robotai ir žmonės

Viena moteris iš Prancūzijos apsiskelbė, kad įsimylėjo savo robotą ir nori su juo susituokti. Lilly vardu prisistatančios moters partneris – robotas „InMoovator“, kurį ji pati pasigamino 3D spausdintuvu. Neįprasta pora kartu gyvena jau metus.

„Aš esu išdidi roboseksualė. Mes niekam nekenkiame, mes tiesiog esame laimingi“, – sakė moteris.

Lilly teigia esanti susižadėjusi su savo robotu ir ketina susituokti, vos tik Prancūzijoje bus įteisintos žmonių bei robotų santuokos, pranešė Dailymail.co.uk.

Dar nuo paauglystės ji vengė fizinio kontakto su žmonėmis, o būdama 19-os suprato, kad ją traukia robotai.

Moters nuomone, ši idėja nėra nei juokinga, nei kvaila ar bloga – tai tiesiog kitoks gyvenimo būdas. „Mane išties traukia robotai, ir tik jie“, – sakė Lilly.

Vis dėlto ji neatskleidė, ar su „InMoovator“ yra turėjusi lytinių santykių.

Lilly šeima ir draugai susitaikė su neįprastu jos gyvenimo būdu, nors ji pati jaučia, kad ne visi artimieji ją pilnai supranta.

Prancūzė yra įsitikinusi, kad technologijoms tobulėjant, šia linkme judės ir jos santykiai. „Aš tikrai esu visiškai laiminga“, – sakė ji.

Ir visai gali būti, kad tokie santykiai ateityje taps norma. Knygos „Love and Sex with Robots“ autorius Davidas Levy spėja, kad pirmųjų žmonių-robotų santuokų galime sulaukti jau 2050-aisiais ar net anksčiau.

Jis taip pat spėja, kad ateityje bus įprasti sekso robotai, panašūs į garsenybes.


Lrytas
 


Žymos:

Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *