Robotika.lt

M. Pauline: kai industrinis menas tampa terorizmu (Video)

Robotika.lt 2 gegužės, 2016 Robotai ir menas

„Survival Research Laboratories“ arba SRL įkūrėjas išradėjas Markas Pauline stebina savo industrinio meno kūriniais.

Monstriškas mašinas kuriantis amerikietis tikina, kad kuria tokius robotus, apie kokius kalbama mokslinės fantastikos bestseleriuose.

„Darau tai nuo 1978 metų. Visada labai domėjausi technologijomis. Norėjau papasakoti istoriją kuo galingiau“, – pasakoja M. Pauline.

SRL garsėja pasaulyje kaip pavojingiausių šou organizatoriai. Pasirodymai su milžiniškomis metalo mašinomis dažnai baigiasi ugnimi ir sprogimais. SRL iš viso yra suorganizavę 48 pasirodymus.

„Kelis kartus per metus darome šou, jų mastai vis didėja. Demonstracijoms pasirenkame automobilių stovėjimo aikštelės, degalines. Šou metu dažnai atsitinka visi blogiausi dalykai, kurie tik gali nutikti, tačiau su manimi dirba tik profesionalai.“, – teigia išradėjas.Pauline šou uždrausti keliuose JAV miestų, taip pat – Ispanijoje ir Japonijoje. Tačiau pats išradėjas tvirtina, kad draudimai ne sumažina norą kurti, o priešingai – įkvėpia kitą kartą dar labiau šokiruoti.

„Mane kaltina, kad neva keliu pavojų visuomenei, žmonių gyvybėms. Tai – teroristiniai kaltinimai“, – priduria M. Pauline.Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *