Robotika.lt

Kompanija Uber kurs autonominius automobilius

Robotika.lt 19 vasario, 2015 Robotiniai automobiliai

Kompanija Uber, bendradarbiaudama su Carnegie Mellon universitetu (CMU), Pitsburge įsteigė pažangių technologijų centrą, kurio tikslas – sutelkti dėmesį į technologijų plėtrą, kurios ateityje padėtų siekti saugaus ir patikimo transporto Uber vizijos.

Pranešama, jog Uber pasamdė daugiau nei penkiasdešimt CMU mokslininkų, ir kitų sričių specialistų, padėsiančių siekti progreso autonominėse technologijose bei jų pritaikyme „praktiniame lygmenyje“. Moderni kompanijos strategija, paremta inovacijų integracijos siekiu, nėra absoliučiai nauja. Jau anksčiau generalinis Uber direktorius Travis Kalanick yra prasitaręs apie savo planus vairuotojus pakeisti savarankiškomis sistemomis.

„Esame laimingi galėdami prisijungti prie Pitsburgo bendruomenės ir bendradarbiauti su ekspertais iš CMU, kurių techninių žinių „plotis“ bei „gylis“, ypač ribotoje technikos srityje, yra neįkainojamas. Būdami pasauliniais urbanistinio transporto plėtros lyderiais, mes turime unikalią galimybę investuoti į naująsias technologijas, siekiant saugumo bei produktyvumo žmonių ir daiktų sąveikos srityje. Šis bendradarbiavimas bei Uber Advanced Technologies Center sukūrimas yra ilgalaikė investicija, atspindinti ilgalaikius kompanijos tikslus,“ – pranešime spaudai teigė vyriausias Uber plėtros vadovas Jeff Holden.

Carnegie Mellon universiteto dekanas Andrew Moore taip pat džiaugiasi bendradarbiavimo galimybe su Uber ir pranešime spaudai tvirtina, jog ši sąjunga atneš daugybę naujų, įdomių iššūkių bei praktiškų, naujųjų technologijų galimybes atspindinčių, kūrinių.

Konkretūs kūrimo darbai ir numanomi jų rezultatai nėra skelbiami. Kada patobulintos autonominės transporto sistemos pasieks visuomenę, kompanija informacijos kol kas neatskleidžia.


Parengta pagal uber.com ir techcrunch.comFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *