Robotika.lt

Kibernetinio saugumo konferencijoje Rygoje svečiuosis dirbtinio intelekto robotas

Delfi.lt 24 spalio, 2016 Dirbtinis intelektas

Spalio 27 d. Rygoje vyks 7-oji tarptautinė konferencija DSS ITSEC, kuri suburs daugiau kaip 80 aukščiausio lygio ekspertų. Ypatingas dėmesys didžiausiame kibernetinio saugumo renginyje Baltijos šalyse bus skiriamas daiktų interneto (Internet of Things) teikiamoms galimybėms ir rizikai, konferencijoje lankysis ir robotas, rašoma pranešime spaudai.

Pirmą kartą DSS ITSEC kibernetinio saugumo konferencijoje dalyvaus daug dėmesio sulaukęs „IBM Watson“ dirbtinio intelekto robotas „NAO“, kuris kartu su Europos Tinklo ir informacijos saugumo agentūros strateginių operacijų vadovu Steve Purseru ir plačiai žinomu šifravimo standarto kūrėju Philipu Zimmermannu pasirodys pirmoje konferencijos ryto sesijoje.

2016 metai pasižymėjo keliais svarbiais Europos Sąjungos ir tarptautinio lygio įvykiais skaitmeninės ekonomikos plėtros kontekste – priimtas daug diskusijų sulaukęs asmens duomenų apsaugos reglamentas, suformuota ir patvirtinta visuotinė ES kibernetinio saugumo strategija, taip pat aktyviai dirbama ties Europos skaitmeninės rinkos formavimu. Apie šiuos ir kitus srities įvykius visą dieną konferencijos dalyviai diskutuos devyniose paralelinėse sesijose.

Nagrinėdami visuotinio tinklo pliusus ir minusus ekspertai teiks savo nuomonę tokiais klausimais kaip dabartiniai ir ateities kibernetiniai pavojai, šiuolaikinės kibernetinės rinkos plėtra ir strategija; bus kalbama apie naujus kibernetinį saugumą reguliuojančius įstatymus ir reglamentus, taip pat apie naujus srities technologinius sprendimus. Konferencijos metu galima bus stebėti įvairius Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Lietuvos, Lenkijos, Ukrainos, Latvijos ir kitų šalių ekspertų-programišių pristatymus.

Dalyvauti konferencijoje kviečiami registruotis verslo ir IT specialistai ir vadovai, auditoriai, rizikos valdytojai, asmens duomenų apsaugos specialistai. Registruotis galima užpildžius registracijos anketą konferencijos interneto svetainėje.

Visus konferencijos ekspertų pranešimus bus galima tiesiogiai klausyti ir stebėti renginio interneto svetainėje.


delfi.lt



Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *