Robotika.lt

Karma dronas – kitų metų kompanijos GoPro naujiena (Video)

Robotika.lt 10 gruodžio, 2015 Dronai

Nuo 2014-ųjų vis pasigirsdavo kalbos apie kompanijos „GoPro“ kuriamą droną, o šių metų Code Conference renginyje kompanijos atstovai tai patvirtino. Naujasis dronas pasirodys 2016-aisiais ir bus pavadintas „Karma“ vardu. Pavadinimas buvo paskelbtas vakar, kompanijos „bloge“ bei „Youtube“ svetainėje.

„Karma“ skraidyklė bus pirmasis „GoPro“ žingsnis į vartotojų klasės dronų rinką, kuri auga neįtikėtinais tempais. Viena didžiausių žaidėjų šioje sferoje, tai DJI, kaip skelbiama, iš savo veiklos jau uždirbusi milijardą dolerių ir sparčiai žengianti į „GoPro“ teritoriją – vaizdo kamerų pasaulį.

Nors dar nepaskelbta jokios aiškesnės informacijos apie „Karma“ droną, tačiau galima manyti, kad kvadrokopteris turės „4K“ kokybės filmavimo galimybę. Tiesą sakant, be drono pavadinimo, viskas ką turime, tai šiek tiek bandymų kadrų, kuriuos kompanija paskelbė dar spalio mėnesį. Būtent tuos pačius kadrus „GoPro“ panaudojo ir vakar, kalbėdama apie naująjį savo droną. Galima tikėtis, kad viskas pasikeis 2016-ųjų pradžioje, o išsamesnė informacija bus paskelbta gal net „CES“ renginyje.


Parengta pagal theverge.com


Žymos:

Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *