Robotika.lt

Jubiliejaus proga Crocs klientus aptarnavo dronai (Video)

Robotika.lt 8 gegužės, 2015 Dronai

Dronai vis dar ieško savo vietos po saule. Nėra vieningos nuomonės tarp žmonių, kokia nauda iš dronų. Kai kam jie tik žaisliukai, kiti mano, kad dronai pavojingi, juos reiktų uždrausti arba bent jau nustatyti griežtas jų naudojimo taisykles. O kai kas jau dabar sėkmingai naudojasi dronų paslaugomis ir teikiamais privalumais.

Turbūt pagalvosite, kad batų pristatymas yra ne pats geriausias būdas pritaikyti bepiločius skraidančius aparatus, tačiau amerikiečių batų gamintojas Crocs nusprendė įsimintinai atšvęsti dešimties metų veiklos sukaktį Japonijoje. Pirkėjas išsirenka batus, o dronas juos jam atneša.

Projektas Norlin buvo šventės dalis, o taip pat ir reklaminė kampanija. Tam buvo pastatytas specialus paviljonas, kuriame kompanija Crocs batus išdėliojo aukštuose stelažuose. Tačiau pirkėjas negalėjo pasimatuoti norimos batų poros, kadangi jų nepasiekė. Ir čia iš karto prisistatė nedidelis paviljono darbuotojas-dronas. Klientui tereikėjo pasirinkti patinkančią batų porą, dydį, spalvą ir modelį sensoriniame ekrane, kuris buvo pastatytas salėje, o bepilotis atlikdavo visą likusį darbą.

Dronus specialiai šia progai pagamino kompanija Parrot. Ir nesvarbu, kad ne visi dronai gerai atliko savo darbą, keli jų net pasiklydo minioje. Tačiau niekas į tai nekreipė dėmesio ir mėgavosi neįprastu klientų aptarnavimo būdu. Štai taip amerikiečių kompanija Crocs atšventė savo japonišką jubiliejų.

https://www.youtube.com/watch?v=oQC2_URgUpY


Parengta pagal trashbox.ruFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *