Robotika.lt

„iRobot“ – ne tik siurblius gaminanti kompanija

Robotika.lt 14 rugsėjo, 2016 Namų robotai

Robotai siurbliai – tik įžanga į išmanesnius namus, kokius žmones turės ateityje, sako kompanijos „iRobot“ vadovas Colinas Angle`as.

„iRobot“ pagaminti siurbliai „Roomba“ jau tarnauja milijonams namų visame pasaulyje. C. Angle`as, kompaniją įkūręs prieš 26 metus, sako, kad niekada nesitikėjo, kad jo produktai padarys revoliuciją ir griežtai nesutinka su tais, kurie sako, kad jo kompanija tiesiog pardavinėja dulkių siurblius.

Autonominiai dulkių siurbliai, jo nuomone, pakeitė tai, kaip žmonės suvokia buitį, ir jų požiūrį į robotiką, net jeigu anksčiau prisibijodavo robotizuotų įrenginių. „Liko jau visai nedaug, kad namuose bus robotai, kurie gali paduoti stiklinę vandens ar įjungti šviesą, kai žmogus įeina į kambarį“, – tikina C. Angle`as.

„iRobot“ vadovas tikisi, kad jo kompanija ir kitos robotikos kompanijos pralenks laiką. Anot jo, demografiniai rodikliai prognozuoja niūrią ateitį: nėra užtektinai jaunų žmonių, kurie galėtų pasirūpinti senjorais. Vadinasi, tai teks padaryti robotams.Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *