Robotika.lt

Grillbot – robotas valantis grilius

Robotika.lt 17 balandžio, 2014 Namų robotai
Po kepsnių kepimo ant grilio visada lieka didžiulis sluoksnis riebalų, kurių valymas užima gana daug laiko, o ir užsiėmimas ne iš pačių maloniausių. Todėl geriausia išeitis – pasinaudoti roboto paslaugomis, kuris švariai išvalys grilio groteles ir paruoš kepsninę kitam naudojimui. Grillbot – tai robotas-grilių valytojas. Tereikia jį uždėti ant kepsninės ir jis automatiškai ją išvalys.

Skystųjų kristalų displėjaus ir signalizacijos dėka robotas pasirenka tinkamą valymo režimą, o pabaigęs darbą praneša specialiu signalu. Visi robotizuoti grilių valytojų modeliai turi akumuliatorių, pasikrovimo prietaisą, skystųjų kristalų ekraną, saugojimo dėklą, papildomus šepetėlius, papildomus akumuliatorius ir pasikrovimo prietaisus.

Robotą Grillbot sukūrė buvęs nekilnojamo turto agentas Ethan‘as Woods‘as. Jis valė savo kepsninę su vieliniu šepečiu ir sugalvojo prie gręžtuvo pritvirtinti šepetuką. Taip gimė roboto Grillbot idėja.

Grillbot – robotas valantis grilius-1

Woods‘as prasitarė, kad jo svajonė buvo sukurti produktą ir jį pristatyti rinkai. Jis bandė susisiekti su daugeliu inžinierių dėl prototipo, tačiau vis išgirsdavo neigiamą atsakymą: „Negalima pagaminti roboto, kuris gerai judėtų tokiu specifiniu paviršiumi“.

Tačiau Ethan‘as Woods‘as nenuleido rankų. Jis atkakliai ieškojo ir surado inžinierius, kurie po metų pagamino kelis prototipus ir nusiuntė juos į vieną Kinijos inžinerinę įmonę. Tai buvo didžiulė rizika, tačiau ji atsipirko po dar vienų darbo metų. Woods‘as buvo patenkintas ir roboto Grillbot dizainu, ir jo funkcionalumu.

Roboto Grillbot charakteristikos:

  • Paleidimo mygtukas
  • Trys elektrovarikliai
  • Trys keičiami šepetėliai
  • Skystųjų kristalų ekranas ir taimeris
  • Kompiuterio smegenys, reguliuojančios greitį ir kryptį
  • Akumuliatorinė baterija su maitinimo bloku
  • Keturių spalvų gama.

Jei nenorite gaišti laiko valant kepsninę – robotas Grillbot kaip tik jums!Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *